Харчування для кішок та котів

24 мая 2019, 01:02

корм для котівЧим корисним і поживним можна нагодувати свою кішку

Багато людей, незалежно від віку, заводять домашніх улюбленців. Для одних це собака, для інших кішка. Перш за все, це пов'язано з потребою на генному рівні: турбота, відрада, помічник. Але мало хто з більшості замислюється над тим, як він буде утримувати тварину, чим годувати.

Останнім часом не рідкість випадки, коли замореним і змученим тваринам жилося б краще на волі, ніж в такій кабалі. Але зараз тільки про хороше. Отже, короткий лікнеп про те, що таке корм для кішок, а також яка його користь.

Кожному власнику хатньої тварини слід знати, що ми відповідаємо за тих, ким ми опікуємося. Для того, щоб кішка була жива, здорова, годувати її необхідно лише свіжими, натуральними продуктами. Але багато хто скаже, що немає часу на постійні приготування, походи в магазин. Як бути? Відповідь проста: достатньо розумно вибрати спеціальний корм для тварин.

Види харчування для котів

Яке харчування для хатніх тварин найкраще, однозначно відповісти досить складно, що пояснюється великою кількістю об'єктивних причин:

  • будова організму;
  • сприйнятливість до того чи іншого компоненту;
  • відсутність прищепленої звички;
  • інший варіант.

Провідні зоологи та ветеринари однозначно рекомендують давати своєму улюбленцю збалансоване і різноманітне харчування.

Котячі консерви

Консерви – це улюблена їжа багатьох пухнастиків, навіть найвибагливіших і перебірливих. Рідка їжа добре проходить по стравоходу, рівномірно розподіляючись у шлунку і перетравлюючись. Особливо це актуально для тих кішок, які дуже мало споживають води. Герметичність банки або зіп-пакета дозволить максимально довго зберегти залишки вмісту без втрати якості в холодильнику.

Вологий корм для кішок

Вологий корм – це якийсь гібрид між пресервами і сухим кормом. Як приклад можна привести апетитні, соковиті шматочки м'яса в ніжному желе Sheba fine flakes. Обсяг вмісту зіп-пакету розрахований на одну порцію. Так що турбуватися про збереження не доведеться.

Але є й інша сторона медалі – якщо кішка всю порцію не з'їла, то залишки доведеться викинути, так як вони можуть обвітритися. Або ж помістити в спеціальний вакуумний контейнер для їжі, якщо ви так любите свою кішку.

Сухе харчування для котів

Основною особливістю є мінімальний рівень вологи в їжі. Для деяких це принципово, для інших – ні. Головне – постійна наявність великої кількості води, при годуванні сухим кормом. Під час покусування гранул, брикетів, зуби кота автоматично очищаються від різного нальоту, а значить, менша кількість мікробів потрапляє в травний тракт, тому здоровішою буде імунна система.

Перевагою сухого корму можна вважати тривалий термін придатності. Наприклад, можна насипали корм в миску і поїхали на декілька днів у своїх справах. Кот ситий, і ви спокійні. Залишки їжі в пакеті також необхідно щільно закривати, щоб уникнути обвітрювання.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.