Який Інтернет вибрати

27 декабря 2019, 23:49

Як вибрати інтернет-провайдераЧому важливо вибрати надійного Інтернет-провайдера

Сьогодні вже мало хто може уявити своє життя без Інтернету – зв'язок, робота, освіта, самонавчання, новини, а для когось і дозвілля вже неможливо уявити без доступу до Всесвітньої мережі. Купівля таких пристроїв, як комп'ютер або смартфон вже автоматично передбачає питання вибору постачальника інтернет-послуг – провайдера.

Якщо постачальник виявиться ненадійним, то обов'язково будуть проблеми з Інтернетом. Мало кому здасться приємним, якщо, наприклад, раптом через неякісні послуги Інтернет-провайдера для вас з родиною перерветься фільм на найцікавішому місці, або якщо раптово перерветься спілкування з друзями в найбільш невідповідний момент. Ситуація може виявитися ще більш критичною, якщо ви працюєте через Інтернет або вам потрібно терміново, наприклад сплатити черговий кредитний платіж.

Якщо Ви мешкаєте у Львові, то можна підключити швидкий та надійний Інтернет від компанії LinkCom, яка вже впродовж десяти працює років надає телекомунікаційні послуги. Інтернет LinkCom має досить високу швидкість – до 1 Гб/с. Крім цього, інтернет-провайдер LinkCom пропонує послугу IPTV, швидку технічну підтримку та вигідні тарифи.

Який Інтернет вибрати

Корисні поради, як вибрати Інтернет

Оптоволокно – найбільш надійне кабельне підключення до Інтернету

Кабельна мережа продовжує залишатися самим надійним і швидкісним видом Інтернет-з’єднання. У сучасному світі для якісного Інтернету усіма кабельними провайдерами використовується оптоволоконний кабель, в тому числі і для підключення будинків. Далі, щоб довести інтернет до квартири з міркувань економії, найчастіше провайдери встановлюють енергозалежне обладнання на горищі або в підвалі будинку і прокладають до абонента вже звичайний мідний кабель.

Мало хто з операторів прокладає оптоволоконний кабель прямо в квартиру, дивлячись на більш високі витрати на такі роботи. На жаль, поки не до всіх будинків можна довести оптоволоконний кабель, найчастіше це пов'язано з відомої високою ціною «останньої милі». В багатоквартирних будинках на одного клієнта вартість проведення до дому оптоволокна ділиться на всіх мешканців, тому провайдери вартість підключення часто роблять безкоштовною. Що ж стосується невеликих будинків, то для їх мешканців підключення є платним, а деколи – навіть досить дорогим через велику відстань до вузла.

Швидкість Інтернету – не головне

Швидкість доступу в Інтернет хоч і грає важливу роль, але все ж таки має вторинне значення по відношенню до якості послуг, що надаються. Найважливіше – стабільне Інтернет-з’єднання, а в разі виникнення аварій, від яких ніхто не застрахований, – оперативне усунення їх наслідків, як на стороні провайдера, так і на стороні клієнта, а якщо необхідно, також і професійна допомога технічної підтримки.

Якою має бути техпідтримка у Інтернет-провайдера

Підтримка комунікацій в хорошому стані вимагає професійного штату співробітників, який здатний забезпечити якісним інтернетом всіх клієнтів. Питання усунення аварії, в разі її виникнення, у хорошого Інтернет-провайдера вирішується найчастіше протягом 1-2 годин, рідше – на протязі доби. Крім того, хороший провайдер завжди намагається зробити так, щоб аварії в мережі виникали якомога рідше, а в ідеалі – і зовсім ніколи.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.