Як вибрати жіночу осінню куртку

06 февраля 2020, 23:49

базы отдыха Одессы

Чому варто знати, як вибрати осінню куртку

У міжсезоння погода стає непередбачуваною, і часто її досить складно назвати такою, що налаштовує на веселощі. Але навіть в холодну пору року хочеться виглядати модно й красиво. Стильний образ стане відмінним натхненням і мотиватором чудового настрою на весь день.

Вже давно минули часи, коли дівчата обходилися одним варіантом верхнього одягу на сезон, адже погода стає все більш примхливою і непередбачуваною. Окрім того, ритм життя прискорюється з кожним днем, а спосіб життя насичений найрізноманітнішими заняттями, тому сучасний одяг має не просто прикрити тіло і зігріти людину. Осіння куртка стала необхідним елементом жіночого верхнього одягу. Так що ловіть наші корисні поради, як вибрати куртку на осінь.

Корисні поради, як вибрати осінню куртку

Вибираючи стильну жіночу куртку на осінь, варто звернути особливу увагу на такі актуальні і практичні варіанти верхнього одягу, як вітровка, бомбер та пальто.

Як вибрати жіночу осінню куртку

Основні види жіночого осіннього верхнього одягу:

  • Вітрівка – це тонка, але щільна куртка без підкладки. Найчастіше такі осінні куртки, які пропонує магазин SportFly, мають капюшон, блискавку, що застібається наглухо, та довгі рукави. Вітрівка призначається для захисту від дощу і вітру та іноді може мати підкладку. Найчастіше вітрівки мають спортивну стилістику, особливо, якщо в них є шнурок для затягування по краю довжини (на поясі), манжети з резинкою, кишені та високий комір. Але зараз можна зустріти вітровки різних фасонів, що дозволяє зробити її універсальним варіантом осінньої куртки на теплу погоду.
  • Бомбер. На відміну від вітровки, ця осіння куртка завжди має спортивний стиль. Для неї характерно обов'язкова наявність манжетів з резинкою на рукавах і по краю довжини (на поясі). Залежно від матеріалу і наявності підкладки бомбер може використовуватися і ранньої теплою осінню, і в холодну осінню погоду, наприклад, якщо така куртка утеплена хутром. Стильний бомбер легко поєднується з різними речами: і з жіночними сукнями, і з діловими укороченими брюками, і навіть з класичними прямими спідницями. Саме тому для багатьох бомбер вже по праву став базовим елементом осіннього гардеробу.
  • Пальто. Пальто не потребує представлення, тому що багато років є старою доброю класикою для осені. Залежно від типу зовнішнього матеріалу пальто може бути легким і тонким для теплої осені, а в міру збільшення частки вовни в складі матеріалу – виріб може стати повноцінною заміною теплим пуховикам на пізню осінь і навіть зиму. За стилем вибирайте ту модель пальто, яке буде  максимально відповідає вашим уподобанням.

Якщо ви частіше пересуваєтеся в автомобілі, більш практичними для вас будуть укорочені варіанти осінньою куртки, представлені на сайті sportfly.com.ua, щоб було зручно за кермом. Якщо протягом дня вам доводиться перебувати в різних за температурним режимом приміщеннях, відмінним рішенням буде багатошаровість. А для неї верхній одяг краще вибирати тонкий, щоб в багатошаровості він не додавав зайвий обсяг і не обмежував ваших рухів. Чим більше тепла ви очікуєте від верхнього одягу, тим важливішою для вас буде наявність в складі осінньої куртки натуральних матеріалів.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.