Як вибрати спецодяг

24 июня 2020, 00:36

спецодяг для робітниківСпецодяг – обов’язковий атрибут сучасного виробництва

Сучасний спецодяг – це непросто захисний костюм, але і повноцінна робоча форма. Все частіше керівництво різних будівельних компаній, заводів і підприємств вважають за краще одягати співробітників в ідентичний спецодяг. Завдяки цьому робітники виглядають єдиною командою.

Зараз подібний спецодяг представлена у величезному асортименті, а його виробництвом займаються багато виробників. Тому потрібно обов'язково розібратися, як вибрати спецодяг правильно і не помилитися при цьому.

Як вибрати спецодяг

Ключове призначення спецодягу –захищати працівників різних спеціальностей від можливих пошкоджень та впливу шкідливих виробничих факторів.

Основні вимоги, що пред'являються до сучасного спецодягу:

  1. Функціональність. Штани та куртки обов'язково повинні бути вільного крою, щоб при виконанні поставлених виробничих завдань ніяк не сковувати рух робітників. Крім того, різні кишені і карабіни дозволяють мати все необхідне обладнання завжди під рукою.
  2. Фізичні якості. Якісний спецодяг виготовляється з тканин, які абсолютно не пропускають вологу, наділені властивостями відштовхування бруду, а також легко та швидко чистяться.
  3. Теплопровідність. У сильні морози одяг повинен зберігати тепло, а влітку – швидко відводити зайву вологу, а також сприяти оптимальному повітрообміну.
  4. Зносостійкість. Це вкрай важлива характеристика. Обраний спецодяг обов’язково повинен бути міцним і повинен добре захищати від можливих травм і пошкоджень.

При цьому вибір спецодягу на сайті Anvigroup.ua багато в чому залежить від сфери його застосування, а не від особистих переваг.

Як вибрати спецодяг

За призначенням спецодяг поділяється на такі основні категорії:

  • загального застосування;
  • зимовий;
  • сигнальний;
  • гігієнічний;
  • літній;
  • спеціалізований.

Так, для роботи взимку передбачені теплі комбінезони, куртки, рукавиці, штани і інші елементи спецодягу. Вони мають значне утеплення, що дозволяє комфортно працювати навіть в сильні морози.

Для роботи влітку передбачені різні жилетки, легкі куртки та штани. Вони виготовляються зі спеціальних тканин, що дозволяють комфортно працювати навіть під палючим літнім сонцем.

Не варто забувати і про спецвзуття, адже воно є обов'язковим на виробництві та відзначається підвищеною стійкістю до різних негативних чинників. Сучасне спецвзуття може додатково оснащуватися спеціальними вставками, захищаючи ноги від пошкоджень у разі можливого падіння на них різних предметів.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.