Як вибрати швейну машинку для дому?

20 марта 2020, 23:04

Будь-яка рукодільниця рано чи пізно замислюється про покупку помічниці у вигляді швейної машинки. Сучасні прилади — це не тільки швидкість роботи, але і цілий арсенал нових можливостей, які дають велике поле для творчості. Як вибрати швейну машинку для будинку? Але вибрати не так просто як здається. Зовні вони всі схожі один на одного і практично не відрізняються набором стандартних функцій.

Але є кілька загальних рекомендацій, які допоможуть визначитися з вибором.

1. Ціна

Якщо ви хочете придбати дійсно надійну машинку, необхідно розуміти, що вона не може коштувати дешево. А це і якість матеріалів, збирання та наявність додаткових функцій.

2. Функціональність

В роботі, як правило, активно використовується від 5 до 7 рядків, тому недоцільно купувати прилад, функції якого вам не потрібні.

3. Обметуванням петель

Практично всі сучасні моделі оснащені функцією обметуванням, але для домашнього використання краще підібрати модель з напівавтоматичним обметуванням.

4. Човник

Вертикальний хитний човник використовується більше в старих моделях, а нові обладнані горизонтальним механізмом, який підійде для непрофесійного шиття.

5. Електромеханіка або комп'ютер

Машинки з програмним забезпеченням мають безліч функцій, але в домашньому використанні вони не завжди потрібні. Електромеханічні моделі найбільш вдалі для любителів, крім того дешевше і прості в управлінні.

6. Спеціальна або універсальна

Для побутового використання найкраще підходять універсальні агрегати, але спеціалізовані завжди дають рядки кращої якості. Середнє за ціною універсальні моделі краще не використовувати для дуже товстих і складних тканин.

7. Виробник

Це, по суті, вибір без вибору. Тому що моделі європейського походження практично все збираються в Азії. Але на якість це не впливає. Придивіться до більш популярним моделям, які легко забезпечити сервісним обслуговуванням — замінити комплектуючі та полагодити.

8. Додаткові голки і лапки

Враховуйте ваші потреби, а не комплектацію. Докуповувати необхідні елементи краще в процесі експлуатації.

Як вибрати швейну машинку для дому?

При покупці швейної технiки, обов'язково будьте уважні, не нехтуйте консультаціями продавців. Попросіть протестувати її роботу, послухайте, як працює мотор, і не забувайте про своєчасне обслуговування і догляд за машинкою.

Швейні машинки для дому та бізнесу, магазин "Веллес-Шоп": https://velles-shop.com.ua/ua/.

 
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.