Як вибрати недержавний пенсійний фонд

13 сентября 2021, 23:49
Як вибрати недержавний пенсійний фонд

Недержавний пенсійний фонд – це запорука достойної старості

Рано чи пізно кожна людина замислюється про те, як важливо забезпечити собі гідну старість. І якщо ще кілька років тому поліпшити своє фінансове становище в літньому віці можна було тільки прямими вливаннями наявного капіталу, то в даний час ви можете вплинути на розмір майбутньої пенсії навіть в тому випадку, якщо не бажаєте вкладати в це кошти. Для цього достатньо довірити управління накопичувальної частиною своєї пенсії одному з недержавних пенсійних фондів, які забезпечують високу прибутковість.

Питання, як вибрати недержавний пенсійний фонд, кожна людина вирішує самостійно, виходячи з власних уявлень про надійність і рівні того чи іншого НПФ. Однак є кілька основних параметрів, які потрібно враховувати, щоб не помилитися у своєму рішенні і не пошкодувати про нього вже через пару років. Всю необхідну інформацію про фінансові інвестиції можна знайти на сайті https://www.groupcs.com.ua/ або на подібних ресурсах.

Саме тому в нашій сьогоднішній статті ми розповімо, як вибрати недержавний пенсійний фонд так, щоб потім не довелося шкодувати про прийняте рішення.

Як вибрати недержавний пенсійний фонд

Як вибрати недержавний пенсійний фонд

Корисні поради, як вибрати недержавний пенсійний фонд:

  • Фінансова стійкість фонду. Звичайно, одним з важливих показників для майбутнього клієнта є фінансова стійкість фонду, адже основною функцією і завданням НПФ буде збереження і примноження заощаджень. Як визначити, наскільки стабільний і стійкий той чи інший пенсійний фонд? Найбільше інформації про це вам надасть історія НПФ – обов'язково дізнайтеся про те, як довго цей фонд вже існує на ринку. В останні роки утворилося безліч нових НПФ, які обіцяють своїм клієнтам стабільність, проте всі ці запевнення можна прийняти тільки на віру, адже з впевненістю говорити про стійкість фонду можна тільки тоді, коли організація вже має солідний досвід, що включає в себе і періоди криз.
  • Репутація фонду. Ще одним важливим показником, на який варто звернути увагу перед тим, як вибрати недержавний пенсійний фонд, є його репутація. Вкрай корисним для майбутнього пенсіонера буде ознайомлення з усією доступною інформацією про фонд (зазвичай це можна зробити на сайті самого НПФ, проте корисно залучати і додаткові джерела). Важливо переконатися в тому, що з обраним недержавним пенсійним фондом не пов'язані які-небудь гучні фінансові скандали.
  • Ознайомтеся з рейтингами. Перш ніж ви вирішите, який недержавний пенсійний фонд вибрати, ознайомтеся з рейтингами за останні роки, які містять найважливіші показники діяльності того чи іншого фонду. Подивіться на прибутковість фонду – в кінцевому рахунку, саме цей показник визначає, наскільки примножиться ваша майбутня пенсія. Інформацію про прибутковість може викладати сам НПФ на своєму сайті, проте для того, щоб швидко отримати комплексну інформацію відразу про декілька фондів, досить зручно користуватися різними спеціалізованими тематичними порталами і сайтами рейтингових агентств, які займаються аналізом в даній сфері.

Отже, досить приділити зовсім трохи часу для того, щоб підібрати відповідний недержавний пенсійний фонд. Який вибрати недержавний пенсійний фонд – вирішувати тільки вам, однак дотримання рекомендацій, перерахованим вище, допоможе зробити цей вибір більш мотивованим, а значить, підвищити шанси на гідну пенсію в майбутньому.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.