Як вибрати металошукач для початківців

09 апреля 2019, 16:29

який вибрати металошукач для початківцівЧому так важливо знати, як вибрати хороший металошукач

Людей здавна вабило все загадкове і незвідане, основна частина якого надійно захована під землею або ж в глибинах морів і океанів. Незважаючи на таку важкодоступність, люди завжди прагнули знайти те, що заховано. Нічого не змінилося і в наші часи, хіба що процес пошуків значною мірою полегшує наявність сучасної спеціалізованої техніки.

Найбільш популярним видом такої техніки, яка полегшує пошуки металевих предметів, що знаходяться під землею або в водних глибинах, є металошукачі. Принцип роботи металошукача заснований на використанні особливостей електромагнітного поля, при цьому дорогі сучасні моделі здатні вказати не тільки точне місце розташування металевого предмета під землею, але також визначити глибину, тип металу і розміри предмета.

Всі вищевказані функції є в основному в професійних моделях, вартість яких досить висока, тому «любителі» найчастіше цікавляться, який металошукач вибрати для початківців. Особливо багатьох цікавить питання, як вибрати металошукач для початківців, наприклад, в інтернет-магазині «Проф-Искатель», так, щоб він виконував свою основну задачу і в той же час коштував не дуже дорого.

Корисні поради, як вибрати металошукач новачкові

Щоб краще зрозуміти, який металошукач вибрати для початківців, потрібно звернути увагу на наступні характеристики:

 • Призначення: грунтовий або підводний.
 • Довжина штанги.
 • Принцип роботи: VLF, VFLEX або ж RF.
 • Кількість котушок.
 • Тип котушки: монокотушка, концентрична, або ж DD.
 • Форма котушки: кругла, прямокутна, еліптична, а бо ж у вигляді метелика.
 • Кількість рамок.
 • Наявність вологозахисту.
 • Робоча частота і їх кількість.
 • Наявність дисплея і його характеристики.
 • Тип живлення і максимальний час роботи в автономному режимі.
 • Вага металошукача і його габаритні розміри.
 • Наявність додаткових функцій, таких як цілевказування, настройка чутливості, GPS-навігація і таке інше.

Щоб краще зрозуміти, як вибрати металошукач для початківців, обов'язково ознайомтеся з детальним описом кожної з вищевказаних характеристик. В якості прикладу можна поглянути на металошукачі Minelab або X-TERRA.

Відгуки покупців інтернет-магазина «Проф-Искатель»

Якщо ви вже остаточно визначилися, який металошукач вибрати для початківців, або ж вагаєтесь між декількома моделями, то саме час шукати найвигіднішу цінову пропозицію, наприклад в Інтернеті. При цьому, щоб вибрати нормальний інтернет-магазин, обов’язково потрібно ознайомитися з реальними відгуками реальних людей, які вже колись робили покупки в ньому.

Як вибрати металошукач для початківців

Так, ознайомившись з відгуками про інтернет-магазин «Проф-Искатель», вдалося дізнатися, що більшість покупців залишилися повністю задоволені рівнем обслуговування т а якістю товарів. Дописувачі особливо відзначають високу обізнаність менеджерів інтернет-магазину «Проф-Искатель», швидку та зручну доставку по всій території України. Також приємним моментом став той факт, що «Проф-Искатель» є офіційним дилером багатьох виробників.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.