Як вибрати інтернет-провайдера

27 декабря 2019, 23:58

Як правильно вибрати інтернет-провайдераЧому важливо знати, як вибрати інтернет-провайдера

Зручність використання світової «павутини» безпосередньо залежить від інтернет-провайдера, що здійснює передачу даних з глобальної мережі до комп'ютера користувача. Тому необхідно вибрати серед безлічі інтернет-провайдерів того, який пропонує найвигідніші умови і забезпечує найбільшу надійність з'єднання.

Зрозуміло, в тих випадках, коли список провайдерів є досить обмеженим, користувачеві вибирати особливо немає з чого. Однак для жителів великих міст, де є безліч дрібних і великих провайдерів, рішення цього завдання може навіть викликати певні складнощі.

Так, наприклад, якщо Ви мешкаєте у чарівному Львові, то у Вас також є можливість вибрати серед декількох різних Інтернет-провайдерів. Але, якщо Ви хочете отримати дійсно якісний та надійний доступ до Всесвітньої мережі, то варто звернути увагу на Інтернет-провайдера LinkCom, який вже більше десяти років надає телекомунікаційні послуги, дізнатися про які можна на офіційному сайті компанії https://linkcom.lviv.ua/. Крім високошвидкісного Інтернету компанія LinkCom також пропонує послугу IPTV, яка дозволяє насолоджуватися переглядом онлайн телебачення у високій якості.

Як вибрати інтернет-провайдера

Корисні поради, як вибрати інтернет-провайдера

В першу чергу треба визначитися, для чого потрібен інтернет. Від цього залежить необхідна користувачу від провайдера швидкість з'єднання.

Як вибрати швидкість Інтернету:

  • Для перегляду веб-сайтів, читання і відправки електронних листів, а також для роботи з електронними документами вистачить швидкості 8 Мбіт/с, причому трафік може бути навіть лімітованим.
  • Для постійного спілкування з використанням таких програм як, наприклад, Skype, скачування файлів невеликого розміру, онлайн-ігор потрібний безлімітний трафік на швидкості як мінімум 25 Мбіт/с.
  • Для частого завантаження великих обсягів даних, перегляду відео через інтернет потрібна швидкість не менше 40 Мбіт/с.

Як вибрати спосіб підключення Інтернету

Ще один важливий момент при виборі Інтернет-провайдера полягає в способі підключення. Комутований доступ в глобальну мережу в даний час безнадійно застарів. З усіх існуючих на поточний момент варіантів одним з найпопулярніших є підключення за технологією ADSL, при якому з'єднання відбувається через телефонну лінію, що залишається при цьому незайнятою. Максимальна швидкість з'єднання в цьому випадку досягає 25 Мбіт/с, проте фактична швидкість рідко перевищує 6 Мбіт/с.

Набагато більшу ефективність і надійність забезпечує підключення до Інтернету по виділеній лінії, хоча воно і вимагає більше клопоту. Для цього до комп'ютера потрібно провести окремий оптоволоконний кабель. Швидкість з'єднання при використанні даної технології досягає 1 Гбіт / с.

Тим, хто бажає користуватися мобільним доступом в глобальну мережу, треба скористатися послугами провайдерів, які надають можливість підключення до Інтернету за бездротовою технологією WiMAX.

Кожен з перерахованих способів підключення має свої переваги та недоліки, тому необхідно враховувати додаткові критерії при виборі Інтернет-провайдера:

  • оптимальне співвідношення ціна / якість;
  • вартість послуг;
  • стабільність з'єднання;
  • наявність якісної технічної підтримки;
  • способи компенсації провайдером тимчасового припинення доступу в Інтернет;
  • відгуки існуючих клієнтів.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.