Як вибрати диван єврокнижку

18 августа 2019, 19:17

диван єврокнижкаПрямий диван єврокнижка – простота і комфорт

Вибір дивана – це досить складний і довгий процес, особливо якщо передбачається його використовувати не тільки для сидіння, але ще і в якості спального місця. Адже в даному випадку він обов'язково повинен бути не тільки максимально компактним в складеному стані, але ще і мати досить значні розміри спального місця в розкладеному стані. Більшою мірою поєднання вищевказаних властивостей залежить ні стільки від розмірів дивана, скільки від механізму його трансформації.

В даний час існує досить багато різних способів трансформації подібних меблів, але все ж найбільшою популярністю користується прямий диван єврокнижка, який володіє величезною кількістю незаперечних переваг. Так, «єврокнижка» з великим спальним місцем не тільки дуже комфортна для сну, але ще й дуже легко розкладається, чим не можуть похизуватися, наприклад, дивани-футони. Але і це ще не всі переваги.

Прямий диван єврокнижка з шухлядою під постільну білизну має наступні переваги:

  • Легкість і простота трансформації.
  • Широке і зручне спальне місце.
  • Висока надійність розкладного механізму.
  • Має дуже містку шухляду для білизни, куди вміщується не тільки простирадло, але і подушки, ковдри та інші речі.
  • Займає максимально мало місця, так як може бути встановлений практично впритул до стіни.
  • Досить демократична вартість, так як механізм є досить простим і дешевим у виготовленні.

Корисні поради, як вибрати диван єврокнижку

Вибираючи диван єврокнижку з шухлядою для білизни, зверніть увагу на наступні моменти:

  1. Наповнювач. Саме від виду наповнювача буде залежати зручність дивану. В якості наповнювача може використовуватися як традиційні пружинні блоки і поролон, так і латекс, пінополіуретан і синтепух, кожен з яких має свої переваги та недоліки.
  2. Механізм трансформації повинен працювати плавно і з легкістю дозволяти розкладати і складати прямий диван єврокнижку.
  3. Оббивка. В якості оббивки можуть традиційно використовуватися, як різні види тканин, так і еко-шкіра або натуральна шкіра. При цьому більшість експертів рекомендують вибирати дивани єврокнижка з шухлядою для білизни, в яких в якості оббивки використовується флок.

Звичайно ж, це далеко не всі поради, які допоможуть зрозуміти, як вибрати диван єврокнижку для щоденного сну, але це той мінімум, без якого не обійтися.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.