Як вибирати книжки для дітей 3-4 років

27 марта 2020, 14:13

українські книжки для дітейУкраїнська книжка – перше «віконце» дитини у цікавий світ

Коли дитині виповнюється 3-4 роки, саме час перейти від читання коротких казок і віршованих творів до більш складних і довгих історій. Вибираючи книги для дітей 3-4 років, краще віддавати перевагу яскравим виданням великого формату в твердій палітурці. Тепер, коли дитина підросла, вже не обов'язково купувати книги з картонними сторінками – підійде звичайний друкарський папір, але він повинна бути білим і хорошої якості. Саме такі дитячі книжки пропонує на своєму сайті kalamar.ua видавництво «Каламар».

Для 3-4-річної дитини ілюстрації все ще грають важливу роль, допомагаючи концентруватися і утримувати увагу на розповіді, тому купуйте книги з великими кольоровими картинками, краще, щоб вони були на кожній сторінці. Варто мати на увазі, що ілюстрації до улюблених творів в цьому віці надовго запам'ятовуються малюкам – адже навіть зараз ви, швидше за все, можете згадати як виглядали улюблені герої в книгах вашого дитинства.

Саме тому важливо, щоб книги для дітей 3-4 років супроводжувалися яскравими, барвистими, доступними для розуміння дитиною ілюстраціями, виконаними зі смаком і з душею.

Як вибирати книжки для дітей 3-4 років

Що читати дітям 3-4 років

У наш час в книжкових магазинах представлений величезний асортимент дитячих книг, але це, найчастіше, тільки ускладнює вибір батькам. Так багато книг в красивій і яскравій обкладинці, один і той же твір друкується у багатьох варіантах, стільки різних історій – не дивно що голова йде обертом!

З урахуванням того, що у сучасних батьків не так багато часу для читання дітям, при виборі книг варто керуватися наступними принципами:

  • По-перше, звертайте увагу на класичні дитячі літературні твори, непідвладні часу. Серед дитячих книг для дітей 3-4 років є безліч справжніх шедеврів, які написані визнаними класиками дитячої літератури, які вже прочитало не одне покоління дітей і які не втрачають актуальності з часом.
  • По-друге, крім перевірених часом дитячих творів, варто також звертати увагу на книги сучасних українських дитячих авторів. Вибираючи сучасні твори, зупиняйте свій вибір на тих, які несуть дітям важливі виховні ідеї – вчать добру, чесності, почуття обов'язку, справедливості і так далі.

Нижче ви знайдете невеличку добірку українських книг для дітей 3-4 років, в яку увійшли твори як класичних, представлених тут, так і сучасних авторів. Їх прочитання обов'язково принесе дитині задоволення і принесе користь.

Як вибирати книжки для дітей 3-4 років

Народні казки для дітей 3-4 років

У 3-4 роки казки, як і раніше, грають найважливішу роль в розвитку дитини. Якщо вашій дитині вже виповнилося 3 роки, саме час перейти від коротких казок з простим сюжетом до більш складних казкових історій, де є місце помаху чарівної палички, а добро завжди перемагає зло.

Як правило, батьки 3-4-річних дітей віддають перевагу українським народним казкам, але не варто забувати і про чудові казки інших народів світу, перекладених на українську мову. 3-4 роки — відмінний вік для розширення кругозору і знайомства дитини з іншими країнами, народами і культурами, і народні казки – відмінний спосіб зробити це!

Авторські книги для дітей 3-4 років

Починаючи з трьох років вже можна приступати до більш серйозного, осмисленого читання і поступово знайомити малюка з творчістю видатних українських дитячих письменників, а також цікава пізнавальна література, представлена тут. Подібні українські книжки для дітей розвивають мислення дитини, фантазію, уяву, і розширюють дитячий словниковий запас.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.