Як садити соняшник

17 июля 2020, 00:45

як висаджувати соняшникСоняшник живе всього один рік, тому його треба садити щороку, при цьому враховувати деякі фактори. Це сонячна рослина невибаглива в догляді і вимагає мінімальних витрат. Насіння соняшнику, представлене на сайті https://harvest-center.com.ua/, можна садити, як у відкритий грунт, так і за допомогою проростання.

Особливості висаджування насіння соняшника

Температура

Найкраще ця рослина проростає при температурі від +18 до +33 градусів. Висаджуються насіння соняшника відразу після настання теплої погоди, коли пройшли всі заморозки. Якщо посадити раніше, мороз може дещо скоротити майбутню врожайність.

Сорт

Соняшник має різні сорти, а також гібриди. Все це зазвичай вказується на упаковці. Розрізняються вони між собою висотою і формою стеблинки.

Висаджування насіння соняшника

Висаджування соняшника насінням у відкритий грунт – це найкраще рішення для рослини. Зазвичай для висаджування вибирається сонячне місце, далеко від дерев і тіні. Також важливо звернути увагу на грунт. Через те, що коренева система рослини досить глибоко проростає, заболочений грунт з підвищеною вологістю призведе до гниття рослини. Краще вибрати грунт твердий і ущільнений. Можна також додатково в ямку перед посадкою додати компост.

Догляд

Особливого догляду і регулярного зрошення потребують тільки маленькі і тільки що пророщені соняшники. Далі їх треба захищати тільки від шкідників, в першу чергу, птахів, які так люблять поласувати насінням.

Як садити соняшник

Як садити соняшник правильно

Багато людей все ж таки задаються питанням, як садити соняшник. Висаджують насіння рядами на відстані до 50 см один від одного. Якщо це великий сорт соняшника, тоді відстань повинна бути більшою. Ямка, в яку висаджується насіння, не повинна бути глибокою, максимум до 10 см. При цьому враховується температурний режим: якщо прогнозуються заморозки, тоді посадити насіння можна і глибше. Також варто звернути увагу на те, скільки по часу проростає насіння.

Відсоток виживання насіння в грунті досить високий, але не 100%. Деякі насінини гинуть через шкідників або несприятливий грунт ще до моменту проростання. Також цьому можуть посприяти неякісне насіння, які обрали для посадки. Якщо проросло досить багато рослин, тоді їх легко можна прорідити в подальшому.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.