Як проходить кодування від алкоголізму

19 сентября 2021, 22:32
Як проходить кодування від алкоголізму

Проблема алкоголізму сьогодні, на жаль, не втрачає своєї актуальності. Проте сучасні реабілітаційні центри мають що запропонувати. Як проходить кодування від алкоголізму ми розглянемо в нашій сьогоднішній статті.

Що таке кодування від алкоголізму

Кодуванням називають різноманітні процедури, метою яких є вплив на центральну нервову систему людини, для позбавлення від потягу до алкоголю. Після проходження такого лікування пацієнт впевнений, що вживання спиртних напоїв може завдати шкоди його здоров’ю або навіть призвести до летального наслідку. Подібне кодування алкоголізму у Львові проводить реабілітаційний центр Вибір+.

Як проходить кодування від алкоголізму

На даний час найбільш поширеними є такі методи кодування від алкоголізму:

  1. Медикаментозний. Передбачає введення в організм хімічних речовин за допомогою внутрішньовенних чи внутрішньом’язових ін’єкцій, або способом «вшивання» спеціальних ампул у м’язові тканини. Діючі речовини впливають на роботу печінки, і у разі вживання спиртовмісних напоїв організм негативно реагує на це, а хворий дуже погано себе почуває. Завдяки такому кодуванню від алкоголізму пацієнт припиняє вживати шкідливі для його здоров’я напої.
  2. Психологічний. За допомогою психологічних методик спеціалісти допомагають пацієнту зрозуміти, що вживання спиртного згубно відобразиться на його житті та здоров’ї. Найбільш популярним серед психологічного кодування алкоголізму є метод Довженка, спрямований викликати відразу залежного від вживання алкоголю на емоційному рівні. Крім цього кодування від алкоголізму проводять за допомогою гіпнозу, коли хворому дається настанова на зміну свого ставлення до залежності від «склянки».
Як проходить кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму: переваги та недоліки

Звичайно ж, у кодування алкоголізму є ряд моментів, які змушують задуматись, чи варто застосувати такі методики, однак їх не можна назвати недоліками. Так, наприклад при психологічному методі людині нав’язують страхи хвороб та смерті, що може негативно вплинути на емоційний стан, призводити до депресивних та агресивних станів.

Крім цього як медикаментозний, так і психологічних методи потребують повторного застосування. Дія хімічних препаратів припиняється протягом двох років, а із психологом пацієнту потрібно працювати постійно.

Водночас, кодування алкоголізму має наступні позитивні сторони, які перекреслюють всі негативи:

  • швидкий результат та відсутність потреби у тривалому лікуванні;
  • вартість методу значно нижча за комплексне лікування;
  • повна анонімність, яку гарантують реабілітаційні центри.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.