Як правильно вибрати диван для щоденного сну

15 апреля 2019, 22:32

який диван краще вибрати для щоденного снуЩо таке диван

На початку XVI століття на території Османської Імперії диванами називали вчені книги, потім канцелярії і, нарешті, ця назва закріпилася за дерев'яними лавками, обшитими тканиною. Зараз же дивани – це багатофункціональний предмет інтер'єру, які призначені для виконання, як декоративних, так і суто практичних завдань.

Жоден власник малогабаритного житла просто не може уявити свого існування без дивана. Цей предмет інтер'єру допомагає раціонально використовувати житловий простір і зробити умови для сну і відпочинку максимально комфортними. Тому питання, як вибрати диван для щоденного сну в сучасному суспільстві, особливо в великих містах, дуже актуальне. Підтвердженням цього є факт, що продаж диванів на сайті divan-max.ua та інших подібних онлайн-майданчиках користується величезним попитом.

Корисні поради, як вибрати хороший диван для сну

Для того, щоб зрозуміти який диван краще вибрати для щоденного сну необхідно проаналізувати і розібратися з низкою основних характеристик даного предмету меблів.

Щоб зрозуміти, як правильно вибрати диван для щоденного сну, зверніть увагу на наступні моменти:

  • Механізм розкладки. Від вибору механізму розкладки залежить зручність експлуатації меблів. Найбільш поширеними і зручними для щоденного нічного відпочинку є моделі «євро-книжка» і «книжка» – якщо диван «прямий», і викочування або диван-розкладачка – в кутових моделях. Найбільш зручними в повсякденному використанні є кутові дивани, але коштують вони трохи дорожче. «Прямі» моделі виглядають менш естетично, але, зважаючи на простоту конструкції, служать значно довше.
  • Наповнювач. Не менш важливий ы вибір наповнювача, адже від його якості залежить довговічність меблів і комфорт сну. Перевагу слід віддавати натуральним матеріалам, таким як повсть, латекс або ватин. Існують і недорогі синтетичні замінники, до яких відноситься, наприклад, поліуретан.
  • Матеріал оббивки. Зовнішній естетичний стан дивана безпосередньо залежить від якості оббивного матеріалу. Тому він має бути не марким і зносостійким.
  • Розміри. Для того, щоб диван був по-справжньому зручний і прекрасно вписався в інтер'єр квартири, необхідно правильно вибрати його розмір. Він повинен відповідати площі кімнати і антропометричним параметрам власника, щоб не заважати рухам.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.