Чи існує універсальна страва, яка підходить і на сніданок, і на обід, а також в якості десерту? Так! Це – сирники. Їх можна доповнити сиропом або ягодами, або вони можуть бути дієтичними, але основа основ – класичний рецепт сирників з сиру, детальніше про який можна дізнатися на сайті https://krainau.com/deserty/retsepty-syrnykiv.html.
Рецепт приготування сирників на сковороді
Класичний рецепт приготування сирників з сиру – це база, знаючи про правила готування якої, ви надалі зможете імпровізувати зі смаками та різноманітними добавками. Даний рецепт передбачає приготування сирників на сковороді, а не в духовці, як полюбляють робити це деякі українські господині.
Отже, для того, щоб приготувати смачні класичні сирники, необхідно:
- півкіло сиру (від п'яти до дев'яти відсотків жирності);
- півкіло борошна пшеничного;
- тридцять грамів масла вершкового (або соняшникової олії без запаху);
- одне яйце;
- дві столові ложки цукру;
- чверть чайної ложки солі.
Після того, як всі складові підготовлені, можна приступити до процесу приготування сирників:
- Сир необхідно розтерти, щоб прибрати грудочки, і добре перемішати його.
- У миску з сиром необхідно додати по черзі борошно, цукор, яйце, а також сіль.
- Знову перемішати – повинно вийти тісто, яке буде м'яке і в той же час не буде липнути до рук. Якщо тісто вийде занадто рідке, додайте борошна до досягнення необхідної консистенції.
- Розігріти шматочок масла на сковороді.
- Покласти на сковороду шматочки товщиною приблизно один сантиметр, які необхідно обсмажувати з обох сторін до виникнення скоринки – близько п'яти хвилин обсмажування на кожну сторону.
- Сервірувати з варенням, сметаною або ягодами за смаком.
Вищевказана покрокова інструкція, як правильно приготувати сирники, максимально проста та доступна, а весь процес не займе більше півгодини.
Корисні поради, як правильно приготувати сирники
Щоб сирники вийшли однакові і гарної форми, як на яскравому фото з меню ресторна, можна попередньо скачати тісто в ковбаску і розрізати, як це робиться при випічці пиріжків. Для того, щоб тісто не прилипло до столу, посипте стільницю борошном.
Також дуже важливо не переборщити з борошном, адже велика його кількість сприяє тому, що сирники розвалюються в процесі обсмажування на негарні шматки.
Щоб сирники не злиплися, можна вдатися до маленьких «хитрощів»: розділіть тісто на шматочки і покладіть його в морозилку. Коли тісто затвердіє, можна дістати його і приступити до обсмажування – більше сирники не злипнуться.
Якщо ви не любите «сильних» смаків, але класичні сирники здаються вам «нудними», можна спробувати додати замість цукру сироп, наприклад, кленовий або вишневий. Це додасть вашим сирникам ледь помітний смаковий відтінок, який, при бажанні, можна зробити дійсно неповторним.
Якщо ви вже навчилися готувати сирники, можемо запропонувати простий рецепт салату з крабовими паличками, детальніше про який можна дізнатися за посиланням. Варто відзначити, що це дуже простий, але смачний і універсальний салат, який підійде для будь-якого приводу.
Комментарии