Як правильно підбирати дитячий одяг для малюка

12 июня 2020, 23:40

Дитячий одяг має привабливо виглядати на малюках та підлітках, крім цього, приносити радість дитині. Бувають випадки, коли батьки бажають одягти маля в барвистий, яскравий і гарний одяг, який, тим не менш, створює дитині незручності. Але для маленької дитини найважливішим в речах є комфорт і зручність, а не стиль і мода. Тому дитячий одяг має бути виготовлений​​ з натуральних практичних матеріалів і не сковувати рухів дитини. Підростаючі хлопчики та дівчатка постійно знаходяться в русі, грають і бігають, тому тканина, з якої виготовляється одяг, має бути податливою і м'якою.

Один з класичних видів дитячого одягу — костюми для малят з декількох речей, підібраних за кольором та стилем, повзунки з лямками, сорочечки і колготки. У сучасному світі матусі віддають перевагу повзункам з ніжками, пісочникам, чоловічкам, бодікам і комбінезонам. Такі моделі дитячого одягу будуть не тільки гарно виглядати на дитині, але і дозволять малюкові з легкістю робити перші кроки, вчитися сидіти, повзати і пізнавати світ навколо. Дитині до 1 року не рекомендують купувати кофти або светри без застібок, бо такі дитячі речі доведеться надягати на малюка через голову, а це принесе негатив і незручності дитині.

Для того, щоб дитячий організм розвивався нормально і правильно, дитина повинна рухатися. Крім цього, малюк або підліток має якомога частіше перебувати на свіжому повітрі. Це допоможе зміцнити здоров'я дитини і розвивати малятко фізично. Якщо ж дитячий одяг буде заважати малюку, він буде менше грати і бігати, то малорухливість дитини може призвести до зупинки фізичного розвитку. Саме з наведених причин українським батькам варто, по-перше, віддавати перевагу зручному дитячому одягу, а по-друге, вибирати речі, зшиті з м'якої натуральної тканини. Синтетичні матеріали будуть перешкоджати теплообміну і циркуляції повітря, що може призвести до появи алергії або подразнення. Шкіра малюка повинна дихати, перевагу найкраще віддавати натуральній бавовні, льону, шовку або вовні.

Вже пізніше, коли дитина подорослішає і буде розуміти, що вона є частинкою суспільства, зовнішній вигляд буде важливий. У дошкільному віці малюк вже зможе вибирати, в якому одязі піти в садок або на прогулянку, які штанці або черевички хоче одягти, яка куртка буде одягнена зверху. І навіть в цьому віці для дитини важливим фактором у виборі дитячих речей буде практичність і комфорт.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.