Як отримати кредит з поганою кредитною історією та без довідки про доходи

29 августа 2019, 12:33

Як отримати кредит без довідки про доходиВ рамках даної статті ми постараємося відповісти на три найбільш хвилюючі кредитні питання 2019 року.

1. Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Питання дійсно делікатне. Який же банк хоче зв'язуватися з ненадійними позичальниками? Імовірність неповернення вкрай велика, а борги постійно накопичуватимуться мертвим вантажем. І що робити банкам у такій ситуації? Силою вибивати борги? Але це теж не вихід.

Отримати кредит з поганою кредитною історією нелегко, але можливо. Банку, звичайно, байдужі причини прострочень за попередніми кредитами, але «живий» працівник може оцінити ситуацію на вашу користь. Якщо довести йому, що ви не є «злісним» боржником, а проблеми виникали або з технічних причин, або касир щось плутав і помилявся. Також, якщо вміло застосувати всі свої дипломатичні якості, то і прострочення на велику суму «пробачать».

Однак, якщо ситуація з кредитною історією зіпсована безнадійно, то відповідь на питання «як отримати кредит з поганою кредитною історією» – ніяк. Гостро потрібні гроші? Є варіант звернутися до кредитів онлайн або мікропозик, Наприклад, оформити такий онлайн кредит на карту можна на сайті https://www.k24.com.ua/kreditnye-kompanii-v-ukraine/top-credit/, але такі позики короткострокові і дрібні, а відсоткові ставки вищі, ніж в банківських установах.

2. Чи можна отримати кредит без довідки про доходи і на яких умовах?

Останнім часом все більше банків вихваляються тим, що дають кредити без довідок про доходи. А що за цим стоїть? І як впливає це на відсоткові ставки, суму та умови повернення?

Насправді отримати кредит без довідки про доходи не так-то просто:

  • Якщо бажана сума позики значна, клієнту запропонують заповнити цілий талмуд з каверзними питаннями. Далі співробітники банку проведуть ціле розслідування, фінансові працівники не тільки все перевірять, але і з вашими родичами можуть поговорити. І тільки якщо все їм сподобається, з'явиться можливість оформити кредит без довідки про доходи на велику суму.
  • Який «скелет» ховає низький відсоток? Варто уважно читати все, що прописано дрібним шрифтом в договорах. Там завжди знайдеться що-небудь цікаве, наприклад, що комісія за видачу готівки дуже «кусається».

3. Як отримати кредит непрацюючому пенсіонеру?

На сьогоднішній день банки активно пропонують послуги такого роду. І відповідь на питання, як отримати кредит непрацюючому пенсіонеру, лежить на поверхні – це онлайн позики на картку. Плюс у таких онлайн кредитів, як правило, немає обмежень за віком, ставки плаваючі, а гроші можна отримати буквально впродовж 10-15 хвилин.

Але все одно важливо вникати в усі деталі. Деякі банки дуже чіпляються до кредитної історії, також не всі згодні оформити позику без довідки про доходи. У більшості випадків комісія за вчинення різних операцій відсутня, але і терміни маленькі, і суми невеликі.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.