Як легко вивчити англійську мову

23 сентября 2020, 22:32

Як швидко вивчити англійську мову Все більше українців цікавляться, як вивчити англійську мову

Коли ви стикаєтеся з іноземною мовою вперше, думка про те, що колись ви зможете говорити, як її носій, здається абсурдною. Але така можливість дійсно є – з наполегливою працею, регулярними заняттями і практикою домогтися відмінного знання англійської мови можна в найкоротші терміни.

Не варто вірити оголошенням і численним курсам англійської мови, які пропонують опанувати всі лінгвістичні тонкощі за тиждень і величезну плату. У більшості випадків ці ексклюзивні «авторські» методики не призведуть ні до чого, крім хаосу в голові і гіркого жалю про витрачені даремно гроші.

Експерти, філологи та лінгвісти стверджують, що для того, щоб свідомо говорити, читати, слухати і розуміти англійську мову, потрібно не менше п'яти років навчання. Це може звучати лякаюче, але щоб заспокоїтися, можна поглянути на іноземців, які вивчають українську мову. Вони стверджують, що і десяти років вивчення мови мало, щоб повністю розуміти хоча б те, що відбувається на українському телебаченні. П'ять років – це не тільки тривалість курсів англійської мови, знайти які можна на сайті https://cambridge-club.kiev.ua/ua/courses/course-naturtal-science/, а й самостійна робота, саморозвиток, постійне вбирання чогось нового і підтримка наявних знань.

Отже, як можна швидко вивчити англійську мову? Найголовніше – займатися регулярно, планомірно і не даючи собі послаблень. При високій самодисципліни вчити мову можна і самостійно, але, якщо ви не дуже собі довіряєте, краще піти на курси навчання англійської.

Як легко  вивчити англійську мову

Щоб правильно вибрати курси та швидко вивчити англійську мову слід визначитися з кращою методикою і привести в порядок вже наявні знання.

Міжнародна класифікація рівнів знання англійської мови така:

  • A – елементарні знання. Розділяється на дві підкатегорії: A1 – новачок, А2 – нижче середнього.
  • В – самостійні знання. Розділяється на: B1 – середній, і B2 – вище середнього.
  • С – вільне володіння. Розділяється на: С1 – професійний, С2 – досконалий.

Будь-які курси перед записом пропонують пройти тест на визначення наявного рівня. Виходячи з результату, можна вибирати групу і програму занять, а також методику викладання англійської мови. Найбільш популярні методики – класична, комунікативна, а також метод занурення в мовне середовище.

Як легко вивчити англійську мову

З класичної методикою вивчення іноземної мови знайомий кожен, хто колись навчався в школі. Основна увага тут приділяється теорії.

Комунікативна методика – це протилежність класичній. На заняттях такого роду найбільше часу буде приділено практичному відпрацюванню теорії. Ця методика зараз найбільш популярна і вважається найкращою для тих, хто хоче швидко заговорити.

Повне занурення в мовне середовище може вважатися відповіддю на питання, як легко вивчити англійську мову, оскільки іншого вибору в цьому випадку у вас просто не буде. Заняття за такою методикою проходять в англомовних країнах, і, щоб займатися побутовими справами, доведеться постійно контактувати з носіями мови, таким чином, отримуючи необхідну мовну практику постійно.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.