Горищні сходи Bukwood – зручність і надійність

08 июня 2019, 01:17

горищні сходи БуквудЩо таке горищні сходи

Буває, що доступ на горище потрібен лише один раз в рік, коли прочищають димохід. Але в багатьох випадках горищне– це додаткова житлова кімната. Крім цього, для декого це склад порожніх банок або місце для сушіння трав і кукурудзи. Незважаючи на призначення подібного приміщення, доступ на горище повинен бути зручним і безпечним. А зручний і безпечний доступ на горище – це горищні сходи.

Перш за все, це сходи особливої  конструкції. При їх проектуванні головним було досягти дві основні мети: зручний доступ до горищного приміщення і економія місця в кімнаті будинку. У зібраному вигляді вони виглядають як люк на стелі. Відкривається така конструкція дуже легко – потрібно лише спеціальною дерев'яною палицею потягнути за гачок, який розташований на поверхні люка, а дерев'яна палиця входить в комплектацію кожної подібної конструкції.

Горищні сходи Bukwood – українська продукція європейської якості

Зазвичай прийнято вважати, що виключно продукція відомих європейських брендів може бути по-справжньому якісною, безпечною та екологічною. Це судження зайвий раз спростовує українсько-італійський виробник горищніх сходів «Bukwood». Адже саме Bukwood в Україні виробляє високоякісну продукцію з екологічно чистих матеріалів.

Горищні сходи Буквуд користуються попитом не лише в нашій країні, але й за кордоном. «Родзинкою» горищніх сходів Bukwood, представлених на сайты https://bukwood.ua/, є те, що вони єдині в Україні виготовляються зі справжнього буку.

Які переваги у горищних сходів в порівнянні зі стаціонарними і переносними

Безперечно, окрім горищніх сходів є ще й стаціонарні і переносні. Стаціонарні – зручні, надійні, але займають багато місця в кімнаті. Переносні – доводиться постійно приносити й переносити, вони менш стійкі але економлять місце в кімнаті.

При цьому горищні сходи мають беззаперечні переваги перед стаціонарними – це економія простору в кімнаті, адже збірні конструкції займають місце в кімнаті тільки коли потрібен доступ нагору. У порівнянні з переносними, горищні сходи більш стійкі, надійні, економлять фізичні сили і час на їх перенесення та встановлення.

Які горищні сходи вибрати: дерев'яні або металеві

Перше, на що потрібно звернути увагу при виборі – це матеріал. Коробка, кришка люка та сходинки можуть бути виготовлені з дерева або металу. Друге – наявність утеплювача. Люк з утеплювачем називають «сендвічем». Товщина «сендвіча» залежить від товщини шару утеплювача. Третя, дуже важлива характеристика – протиковзна поверхню сходинок.

Потрібно враховувати, що горищні сходи можуть бути повністю дерев'яні, металеві або комбіновані. Комбіновані – зроблені одночасно з дерева і металу. Напрямні в таких сходах металеві, а короб і сходинки дерев'яні. Вибір матеріалу залежить від побажань покупця.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.