Гіроскутер Smart Balance Suv 10 дюймів

24 июля 2019, 00:36

гіроскутер Smart Balance 10 дюймівГіроскутери Smart Balance – функціональність і надійність

Спочатку гіроскутери створювалися як персональний міський транспорт, покликаний створити альтернативу автомобілю. Поступово у покупців виробився стереотип про те, що гіроскутери та гіроборди, представлені на сайті https://hoverboard.com.ua/girobordy/, можуть використовуватися лише на рівних асфальтованих тротуарах, майданчиках і паркових доріжках.

Однак, якщо говорити про моделі гіроскутера Smart Balance 10 дюймів, то цей стереотип поступово руйнується. Наявність досить великих 10-дюймових коліс дає гіроборду значні переваги на дорогах будь-якого типу.

У комплект поставки гіроскутера Smart Balance входить зарядний пристрій та інструкція. Основою конструкції є міцний пластиковий корпус, на якому розміщуються індикатори заряду батареї та руху, а також динаміки, роз'єм для підключення зарядного пристрою і кнопка включення живлення. Все це встановлюється на великі пневматичні колеса з посадочним діаметром покришок 10 дюймів. Такі колеса часто зустрічаються на скутерах та мопедах. Великий діаметр дозволяє легко долати різні нерівності і вибоїни на дорогах, тим самим значно збільшуючи прохідність транспортного засобу.

Переваги гіроскутера Smart Balance 10 дюймів

Керування гіроскутером Smart Balance Suv 10 дюймів легке і приємне. Воно не відрізняється від керування іншими моделями. Зорієнтуватися допомагають індикатори напрямку руху, які вказують, в який бік натискає нога на підніжку. Хоча при появі достатнього досвіду ця інформація особливо і не потрібна, тому що все відбувається на інстинктивному рівні.

Великі колеса, крім прохідності, дозволяють розвивати пристойну швидкість до 20 км/год. Час заряду батареї становить близько 2 годин. Особливий інтерес представляє наявність динаміків, які через систему «блютуз» підключаються до смартфону і можуть програвати музику. Яскраві кольори корпусу натякають на те, що гіроборд дитячий, але він відмінно підходить і для дорослих.

В цілому, поїздка на гіроскутері Smart Balance Suv здається приємною і цікавою, на тлі якої губляться всі його недоліки. Однак не варто в перших же поїздках кидатися на всі вибоїни і нерівності дорожнього покриття. Краще спочатку попрактикуватися на рівних доріжках, щоб звикнути до особливостей гіроскутера.

Недоліки гідроборда Smart Balance 10 дюймів

Люди, які вже мали можливість використовувати різні гіроборди, практично відразу помітять основний недолік цієї моделі. Це, звичайно ж, велика маса, яка сягає 13,5 кілограмів. Велика вага має на увазі певні незручності при перенесенні гіроскутера, проте це є наслідком високої міцності і прохідності. Та й можливість крадіжки такого важкого агрегату значно знижується.

Трохи недостатньою здається і вантажопідйомність в 100 кг. Від такого апарату хотілося мати б більш значної вантажопідйомності. При включенні гіроборд Smart Balance видає досить гучний звук, проте до цього можна швидко звикнути.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.