Гіпоалергенна акрилова фарба для стін і стель — Sniezka EKO

16 апреля 2019, 00:18

Sniezka EKOВиробники фарбувальних матеріалів стабільно пропонують свої новинки, які володіють різними специфічними характеристиками. Існує ряд різновидів фарб, що сприяють посиленню будь-якого ефекту, фарбуючи дерево, метал або бетон. Наприклад, якщо в приміщеннях необхідні регулярні вологі прибирання, слід використовувати фарбу, стійку до стирання. У дитячих кімнатах підійде фарба, стійка до механічних пошкоджень, якщо ж в приміщенні присутні алергіки, то гіпоалергенна фарба вкрай необхідна.

Гіпоалергенні інтер'єрні фарби

Сьогодні кондиціонери, пилососи та інші пристрої призначені для очищення повітря, хоч і виконують свої функції, однак велика кількість людей страждають таким захворюванням, як алергія і саме для таких людей виробники розробляють гіпоалергенні матеріали.

Такі фарби використовують для коридорів і дитячих кімнат, шкіл і дитячих садків, лікарень і поліклінік, спортивних залів, готелів та інших приміщень, де існує велика прохідність людей. У таких приміщеннях стіни, перила, двері піддаються великим фізичним навантаженням від частого дотику рук, а від постійного миття з'являються потертості і подряпини, що призводить в непридатність захисні властивості фарби і також впливають на чутливість людей, які страждають алергією. Гіпоалергенні фарби вирішують ці проблеми. Однією з провідних таких гіпоалергенних фарб є Sniezka EKO. Ознайомитися з продуктом вам допоможуть професійні консультанти. Купити гіпоалергенну фарбу Снєжка ЕКО можна на сайті офіційногодилераперейшовши за посиланням — https://sniezka.in.ua/produkty/sniezka-eko-gipoallergennaya-akrilovaya-kraska-dlya-sten-i-potolkov

Характеристики гіпоалергенної фарби Sniezka EKO

 • Фарба являє собою білосніжну акрилову емульсію на основі акрилових смол, яка не викликає алергічну реакцію.
 • Снєжка ЕКО призначається для внутрішнього фарбування бетону і штукатурки, гіпсу та гіпсокартону, дерева і шпалер.
 • Володіє екологічною чистотою.
 • Явною особливою перевагою є відсутність в фарбі елементів, здатних викликати алергічні реакції.
 • Має підвищену стійкість до стирання.
 • Фарба має відмінне укриття і ідеальну білизну.
 • Дає стінам можливість дихати.
 • При бажанні можна колерувати пігментами.

Технологія застосування

 1. Перед нанесенням фарби основу слід ретельно очистити від старого покриття, видалити всі дефекти у вигляді горбів, щілин і тріщин. Горби счищаются за допомогою наждачного паперу, а вирівнюється поверхня шпаклювальною сумішшю або по дереву (якщо фарбуватися буде деревина), або по цементу (якщо це штукатурка, бетон, гіпсокартон та інші основи).
 2. Свіжа цементна або цементно-вапняна штукатурки повинні перед фарбуванням просохнути протягом місяця, гіпсова штукатурка — протягом 2-х тижнів.
 3. Поверхні повинні бути сухими і чистими, без масляних плям.
 4. Рекомендована грунтувальна суміш глибокого проникнення Снєжка Грунт відмінно підійде для грунтування поверхонь перед фарбуванням Sniezka EKO.
 5. Перший шар фарби наноситься з додаванням у фарбу до 30% води. Фарба ретельно перемішується і виливається в спеціальний малярний лоток. Якщо додається відтінок, то потрібно відразу розрахувати кількість фарби в 2 шари на всю площу, прочитавши на упаковці витрата фарби на метр квадратний.
 6. Валик вмочується в фарбу і розкочується по лотку. Відразу забарвлюється стеля рівномірними смугами, без особливого тиску на валик. Кути і важкодоступні місця забарвлюються малярним пензлем.
 7. Потім фарбуються стіни рівномірними рухами зверху вниз, фарбувати потрібно енергійно, щоб уникнути прояву смуг після висихання. Для фарбування можна також застосовувати пульверизатор.
 8. Фарбувальні роботи Sniezka EKO рекомендується проводити при температурі понад + 10°C. Після виконання робіт інструмент миється, а приміщення провітрюється до повного зникнення запаху.

Зберігати гипоаллергенную фарбу Sniezka EKO в герметичному закритому вигляді можна до 2-х років з дня виготовлення при рекомендованій температурі від +5°С до +30°С. Не допускати переохолодження і потрапляння сонячних променів.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.