Гербіцид для картоплі

14 апреля 2019, 19:44

гербіциди від бур'янів по картопліГербіціди від бур'янів по картоплі

Напередодні посадки картоплі багатьох городників і дачників цікавить питання про гербіциди, тобто, ті хімічні препарати, які здатні захистити рослину від хвороб, шкідників і бур'янів. Подібні речовини мають, як переваги, так і недоліки використання. Саме тому пропонуємо вам разом розібратися в даному питанні.

Переваги застосування гербіцидів на картоплі:

  • Швидкість, тобто, за нетривалий термін гербіциди здатні позбутися від бур'янів, якими поросли молоді пагони картоплі.
  • Невеликі трудовитрати, так як потрібно тільки розпорошити розведений хімічний препарат на певній території.
  • У деяких випадках є можливість позбутися навіть від багаторічних бур'янів.
  • Невисока вартість.

Разом з перевагами багато дачників боятися використовувати гербіциди для картоплі з тієї причини, що вони можуть завдати шкоди здоров'ю. Але це не зовсім вірне твердження, так як все в цьому питанні, перш за все, залежить від дозування препаратів, що використовуються. Якщо всі пропорції хімічного препарату розведені в потрібній кількості води, тоді ризик для здоров'я мінімальний, навіть якщо розчин потрапить на молоді листочки рослини. Гербіциди такі самі безпечні, як і різноманітні добрива та стимулятори, знайти які можна на сайті https://vseroste.com.ua/ru/dobriva-ta-stimuliatori-rostu-31.

Види гербіцидів

Залежно від різного ступеня впливу всі гербіциди можна розділити на наступні групи:

  1. Речовини широкого спектру дії. Зазвичай їх застосовують за 10 днів до посадки картоплі, яку можна знайти тут, чи іншої культури, використовуючи при цьому подвійну або потрійну дозу препарату, що допоможе повністю позбутися від бур'янів на певній території.
  2. Препарати наземного або кущового внесення. Такий гербіцид для картоплі продається відразу в розчиненому вигляді. Даний препарат можна застосовувати, як на грунті перед посівом, так і на кущах рослини, що вже проросли, так як він впливає на кореневу систему бур'янів, в той же час ніяк не впливаючи на саму картоплю.
  3. Розчини контактного або системного виду дії. Системні види гербіцидів від бур'янів по картоплі здатні проникнути всередину бур'яну і знищити його повністю.

Як правило, кожен дачник вибирає для себе той варіант, який підходить йому найкраще. На сучасному ринку гербіцидів складно не розгубитися, тому краще довірити вибір багаторічному досвіду і спеціалізованим магазинам, таким як «Все Росте». Адже все-таки це препарат на хімічній основі і від правильної його дозування і застосування залежить багато, а головне здоров'я тих людей, які в подальшому і будуть їсти вирощену картоплю.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.