Газобетон, його вигідні переваги і сфера застосування

08 февраля 2021, 23:13

Легкі стінові блоки з газобетону є надзвичайно популярними в заміському житловому будівництві. Для виготовлення газобетону використовується недорога сировина, тому він відноситься до одних з найбільш доступних будматеріалів. Високі технічні і експлуатаційні характеристики газобетонних виробів обумовлені тим, що пористий бетон має пористу структуру. Такий матеріал перевершує цегла, деревину і монолітний залізобетон за багатьма показниками. Він простіше в обробці і монтажі, не вимагає додаткової теплоізоляції.

Газобетон, його вигідні переваги і сфера застосування

Особливості виробництва газобетону

Для його отримання застосовується дрібнодисперсний кварцовий пісок, вапно і алюмінієва пудра. Вихідні компоненти змішуються з водою, вступають в хімічну реакцію. В результаті утворюються бульбашки газу, які рівномірно розподіляються по бетонному розчину. В процесі твердіння на місці бульбашок залишаються дрібні пори, завдяки яким матеріал стає дуже легким і теплоеффектівності.

Блоки з газобетону тверднуть в автоклавних камерах при певних показниках тиску, вологості і температури. Така технологія застосовується тільки на підприємствах з відповідним обладнанням, тому газобетон кустарного виробництва, на відміну від пінобетону, просто відсутній на ринку. Споживач може бути впевнений у високій якості придбаних стінових блоків.

Сфера застосування газобетонних виробів

Газобетоні блоки успішно застосовуються в будівництві заміського житла, а також присадибних будівель господарського призначення. З цього матеріалу зводять котеджі і дачні будинки, лазні, гаражі. Газоблоки є чудовою альтернативою червоному і силікатної цегли, брусу і колоди, керамічним блокам. З них будують не тільки несучі стіни, а й перегородки. Крім того, матеріал підходить для утеплення огороджувальних конструкцій.

Використання газобетону в заміському житловому будівництві дозволяє зводити вогнестійкі, довговічні будівлі. Об'єкти не дають усадки, не пошкоджуються цвіллю і грибком.

Газобетон, його вигідні переваги і сфера застосування

Стіни з газоблоків не накопичують теплову енергію подібно керамічному і силікатної цегли. Завдяки низькій теплопровідності вони дозволяють істотно знизити тепловтрати в будівлі. Господарі газобетонних будинків можуть не вдаватися до утеплення зовнішніх стін, при цьому вони витрачають менше коштів на обігрів приміщень в порівнянні з власниками котеджів з цегли.

Важливо відзначити, що газобетонні стіни без утеплювача є одношаровими. За рахунок відсутності додаткових шарів огороджувальні конструкції «дихають», дозволяючи волозі віддалятися назовні. У будинках з газоблоків значно менше вогкості, ніж в житлових будівлях з цегли.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.