Електрична тепла підлога: особливості та переваги

24 декабря 2019, 00:09

Електрична тепла підлогаЕлектрична тепла підлога

В даний час, як наслідок розвитку технологій, склався певний образ облаштування сучасного, безпечного житла. І одним з перших кроків в даному напрямку буде вибір системи опалення. Представлена нижче інформація покликана допомогти ознайомитися з перевагами та особливостями такої системи опалення, як електрична тепла підлога.

Завдяки прийнятній вартості монтажу даної системи, зручності в експлуатації і високому рівню комфорту, використання теплої підлоги отримало широке поширення серед споживачів. Цей вид опалення може бути як основним, так і додатковим в загальній схемі опалення будинку або квартири. Провідним виробником таких систем опалення є компанія Nexans, представлені в широкому асортименті на сайті https://rdim.ua/uk/.

Вирішальним критерієм у виборі електричної теплої підлоги, безумовно, є потужність, яка обирається за наступними чинниками:

 1. Основний або додатковий вид опалення, які відрізняються за питомою потужністю на 1 кв. м.
 2. Функціональні особливості і вимоги до приміщення, що обігрівається.
 3. Корисна площа опалювального приміщення, яка повинна становити 70% від загальної площі приміщення.

Як працює електрична тепла підлога

Принцип роботи даної системи обігріву полягає в перетворенні електричної енергії в теплову.

Електрична тепла підлога: особливості та переваги

Ключовими складовими системи тепла підлога є:

 • нагрівальний елемент (кабель, кабель на сітці (мат) або плівка);
 • датчик температури;
 • терморегулятор.

Специфіка роботи нагрівального кабелю полягає в тому, що він розташовується змійкою і прогріває цементно-піщану стяжку зсередини, а плівковий підігрів, увазі укладання плівки з вбудованим нагрівальним елементом поверх стяжки, – на тонкий шар ізоляції з фольги і спіненого пінополістиролу.

Установка терморегулятора в комплекті з датчиком температури дозволяє забезпечити регулювання температури в кожному окремому приміщенні, виходячи з індивідуальних особливостей. Програмовані термостати значно розширюють діапазон можливостей з керування системою тепла підлога. Вони дозволяють встановлювати різні часові режими роботи і підтримувати температуру в заданих діапазонах, підбираючи найбільш економічно вигідний графік. Зміни в режимах роботи системи опалювання користувач може вносити самостійно вручну.

Особливості та переваги електричної теплої підлоги

Основні переваги електричної теплої підлоги:

 • Незалежно від вибору – основний або додатковий вид опалення приміщення, головна перевага електричної теплої підлоги полягає у високій точності і комфорті автоматичного розподілу тепла, від низу догори на висоту 2-2,5 м від підлоги.
 • Має меншу інерційність, ніж водяна підлога, що проявляється в більш швидкому нагріванні приміщення після запуску системи.
 • Екологічна натуральність застосованих матеріалів і тривалий термін служби.
 • Можливість установки нової системи електричного підігріву з новим покриттям поверх старої.
 • Не вимагає технічного супроводу в обслуговуванні завдяки автоматичному керуванню.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.