Електрична тепла підлога

26 сентября 2021, 16:47
Електрична тепла підлога

Електричний підігрів підлоги – гарантія тепла та комфорту

Тепла підлога в квартирі не є необхідним елементом комунікацій, до того ж їх використання збільшує витрату енергоресурсів, а значить викликає додаткові матеріальні витрати.

Саме тому постає питання, чи потрібно взагалі використовувати такий спосіб обігріву житла, як електрична тепла підлога. Як показує практика, у багатьох випадках тепла електрична підлога цілком виправдовує витрачені на неї кошти.

Необхідність у використанні електричного підігріву підлоги з'являється в наступних випадках:

  • планується об'єднання в один простір кухні з лоджією, і потрібно вирівняти температуру повітря в обох частинах приміщення;
  • покриттям підлоги буде плитка або ламінат, а в родині є дитина;
  • мешканці воліють ходити вдома без взуття;
  • квартира розташована на першому поверсі над холодним підвалом;
  • при недостатньому нагріванні батарей центрального опалення;
  • хочеться зробити кімнату більш теплою і затишною.

В усіх перераховані вище варіантах електрична тепла підлога відчутно підвищує комфортність житла, адже основне її призначення – створення потрібного рівня комфорту в житлі через поліпшення мікроклімату.

Електрична тепла підлога під плитку: що вибрати?

Плануючи монтаж електричної теплої підлоги, потрібно спочатку визначитися з її видом. За способом обігріву тепла підлога електрична ділиться на конвекційні (кабельні) і інфрачервоні системи (плівкові або стрижневі).При цьому найбільшою популярністю користується саме кабельний електричний підігрів підлоги.

Електрична тепла підлога

Кабельна електрична тепла підлога може бути виготовлена в наступних варіантах:

  1. Нагрівальний кабель, що вмонтовується в цементно-піщану стяжку підлоги тому застосовувати такий електричний підігрів підлоги зручно тільки під час капітального ремонту.
  2. Нагрівальні мати, що являють собою більш тонкий нагрівальний кабель, закріплений на полімерній сітці змійкою. Тонкі нагрівальні мати укладаються в тонкий шар плиткового клею або вирівнювача підлоги. Нагрівальні мати оптимальні, якщо вкладається електрична тепла підлога під плитку, адже вони прості в монтажі, не вимагають стяжки і практично не піднімають рівень підлоги. Така електрична тепла підлога підходять для сухих і вологих приміщень.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.