Електрична тепла підлога

24 декабря 2019, 00:54

Електрична тепла підлога перевагиЩо таке тепла підлога і якою вона буває

Обігрівати взимку будинок за допомогою теплої підлоги – це не лише модний тренд, але і дуже практичний і економний спосіб удосконалити систему опалення. Теплу підлогу рекомендують встановлювати у ванній і дитячій кімнатах, в кухні і спальні.

Нагрівати підлогу придумали ще давні римляни, але тільки сучасні технології зробили цей спосіб опалення загальнодоступним. Тепла підлога дозволяє ходити в квартирі босоніж навіть взимку, на ній приємно і зручно грати дітям, при цьому немає необхідності розстеляти килимові покриття для захисту від холоду, та й без традиційних радіаторів під вікнами можна обійтися.

Як відомо, є два основних способи нагріву підлоги:

  1. Водяний.
  2. Електричний.

У другому варіанті джерелом тепла є електричний струм. Сучасний ринок пропонує різні системи електричної теплої підлоги, більшість з яких представлені на сайті https://rdmarket.com.ua/ua/: електрокабель, електричні мати, інфрачервоні плівкові килимки і т.ін.

Електрична тепла підлога

Переваги та недоліки електричної теплої підлоги

Основні переваги електричної теплої підлоги

  • Тепла підлога не вимагає місця для джерела тепла або складної установки, такої, як, наприклад, система центрального опалення. Все, що вам потрібно зробити, – це підключити їх до електромережі. Це означає, що витрати на монтаж такого типу опалення досить невеликі.
  • Через низьку температуру нагрівальної поверхні системи тепла підлога в порівнянні з радіаторами виключається циркуляція повітря в приміщенні. Це досить важлива перевага для людей, які, наприклад, страждають алергією на пил.
  • Відсутність видимих нагрівальних елементів. У порівнянні з водяним опаленням, електрична тепла підлога більш безпечна, тому що немає ніяких побоювань витоку або інших «неприємностей» під час монтажу таподальшої експлуатації.
  • У деяких випадках загальна теплова потужність, яку може забезпечити тепла підлога, може бути недостатньою для покриття втрат тепла в приміщенні. Адже підлога не може бути занадто гарячою, тому що, пройшовши по ній, людина може відчути дискомфорт. При монтажі електричної теплої підлоги рекомендують, щоб її температура не перевищувала 29 °C в місцях постійного проживання людей, 33 °C – у ванних кімнатах і 35 °C – поблизу вікон.

При цьому електрична тепла підлога має і деякі недоліки:

  1. Електрична тепла підлога не повинна встановлюватися під меблями, наприклад, під диваном, шафою без ніжок, або нерухомим кухонним гарнітуром і таке інше. Чим більше таких елементів меблі, тим менше площа поверхні, на якій можна встановити електричну теплу підлогу.
  2. Хороша система теплої підлоги – це лише половина «справи», а ізоляція – інша половина. Тепловтрати є основним фактором того, як буде працювати система електричної теплої підлоги. Чим краще ізоляція, тим більш ефективно буде працювати система опалення.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.