Ексклюзивні пам'ятники на могилу

12 мая 2019, 19:17

пам'ятники на могилуНадгробні пам'ятники на могилу

В першу чергу, могильний пам'ятник – це цінна можливість висловити свою повагу і любов до покійного, відобразити в вічності його образ або саме життя. Багато пам'ятників на могилу, представлених на сайті pohorony.com.ua, з цієї причини можна поставити в один ряд зі справжніми витворами скульптурного мистецтва.

Щоб символічно зобразити все, що ви відчуваєте по відношенню до покійного, можна звернутися до майстрів, які виготовляють ексклюзивні пам'ятники.

Які бувають пам'ятники на могилу

Могильні пам'ятники розрізняють за матеріалом виготовлення, а також в залежності від варіантів їх оформлення.

Основними матеріалами для виготовлення пам'ятники на могилу є:

  • Мармур – вимагає досить трудомісткого і регулярного догляду, а також менш стійкий до погодних умов. Через часті перепади температур і вологості мрамур може з часом змінити колір та покритися тріщинами. Безсумнівна перевага мармуру – його декоративні властивості. Він багатий кольорами і відтінками.
  • Граніт – найміцніший матеріал. На ньому ніяк не позначиться зміна сезонів і рясні опади, а догляд за гранітом потрібно досить рідкий і не настільки ретельний, як за мармуром. Великої шкоди зовнішньому вигляду цьому натуральному каменю можуть завдати хіба що хімічні речовини, але при використанні граніту в могильній архітектурі їх вплив зводиться майже до нуля. При цьому обмежена кількість колірних рішень граніту компенсується його благородним зовнішнім видом.

Ексклюзивні пам'ятники з граніту

Ексклюзивні пам'ятники на могилу, зроблені з граніту, представлені на сайті https://pohorony.com.ua/pamyatniki, завдяки структурі каменю і кварцовим вкрапленням, що переливається на світлі, будуть виглядати строго і лаконічно. Незалежно від зовнішнього вигляду кладовища, на якому встановлюється такий надгробок, він не буде виглядати зухвало чи недоречно.

Граніт – матеріал, який менш податливий в роботі, ніж мармур, тому велика кількість декоративних елементів надгробку на користь не підуть. Однак, компенсувати це можна нестандартним художнім рішенням, наприклад, встановленням меморіального комплексу.

Меморіальні комплекси

Ексклюзивні пам'ятники на могилу

Меморіальний комплекс – це свого роду скульптурний ансамбль, який складається з самого пам'ятника, ландшафтного оформлення та огорожі. Це особливо зручно, якщо ви замовляєте пам'ятник до пари до вже наявного надгробка на місці поховання або кладовищі, на якому знаходиться поховання, переповнене. Таким чином, можна найкращим чином відокремити могилу від сусідніх.

Якщо дозволяє територія, в меморіальний комплекс можна встановити відразу два пам'ятники – надгробний і скульптурний, який буде символізувати те, що ви бажаєте розповісти про померлу людину в художній формі. Часто в меморіальні комплекси встановлюють пам'ятники релігійного характеру, а також зображення скорботних людей.

Пам'ятники з граніту і мармуру

Унікально виглядають надгробні пам'ятники з граніту з мармуровими вставками – це коли з граніту виготовлена сама надгробна плита, а прикрашена вона барельєфом або скульптурою білого кольору. Таким чином, наприклад, можна замінити фотографію на плиті на скульптурне зображення покійного.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.