Вуличний прожектор на сонячній батареї є найбільш економим способом освітлення вашого присадибного участка. Найкращий вибір прожекторів ві можете знайти за цим посиланням: https://getled.com.ua/solar/proj/. Такий світильник не потребує підключення до електромережі, він здатен працювати автономно від власної вбудованої акумуляторної батареї що заряджається від сонячного світла. Залишаючи сонячну панель світильника під сонячними променями протягом 8-12 годин його акумуляторна батарея заряджається та спроможна живити прожектор в подальшому до 15 годин часу. Цього буде цілком достатньо для вечірнього та нічного освітлення території.
Види сонячних світильників
- Паркові світильники (встановлюються автономно на спеціальну «ніжку» у грунт). Як правило вони є невеликими, світять мало, відносно дешеві.
- Газонні світильники – дозволяють підсвічувати елементи ландшафтного дизайну (фонтани, доріжки, напрямок руху по газону).
- Консольні сонячні світильники – встановлюються на стовпи. Заміна звичайних консольних ліхтарів.
- Настінні сонячні світильники – встановлюються на вертикальні конструкції. Найчастіше використовуються для підсвітки фасадів будинків або гаражів. Можуть бути з датчиком руху та без.
Принцип роботи прожектора на сонячних батареях
На сьогоднішній день існує два види світильників на сонячних батареях: зі встроєнною та виносною сонячною панеллю. У першому випадку панель монтується безпосередньо в корпус світильника та є його частиною. У другому – панелі встановлюються окремо від світильника на відстані до 5 метрів (залежить від довжини кабеля, що поставляється в комплекті). Прожектори з окремими переносними сонячними панелями є найбільш оптимальним варіантом для освітлення, оскільки у них є можливість розвернути сонячну панель таким чином щоб вона максимально довго знаходилась під прямими сонячними променями і таким чином значно зростає ефективність зарядки світильника. А сам прожектор ви можете направити саме в те місце, де необхідна максимальна підсвітка.
Додатково прожектор на сонячній батареї може комплектуватись датчиком руху, світлочутливим сутінковим сенсором та таймером увімкнення. Даний функціонал допомагає світильнику значно економити енергію акумуляторної батареї, знижуючи силу світла тимчасово, поки в зоні датчика руху не буде помітно певних рухів. Тоді датчик спрацює і світильник ввімкнеться на повну потужність. Як правило дальність спрацювання датчика складає 12 метрів.
Комментарии