Доставка авто з США

23 октября 2019, 18:45

доставка автомобіля з СШАОсобливості доставки автомобіля з США

США – це найбільший автомобільний ринок в світі, тому вибір старих автомобілів тут також великий. Крім того, купуючи автомобіль в Америці, замість покупки аналогічного в Україні, можна заощадити чималу суму. Автомобілі на американському ринку (як нові, так і ті, що вже були у вжитку) коштують дешевше, ніж в Європі. Більш того, на їх ціну впливає поточний курс долара США: чим він нижче, тим більше можна заощадити на покупці.

Однак в цьому випадку, в основному, доводиться купувати автомобілі віддалено, так як самому вирушати за океан за такою купівлею дуже дорого і клопітно: для цього необхідно обов'язково отримати візу, отже – витрати значно зростуть, тому користуються цим мало хто.

Але віддалена купівля також сама по собі пов'язана з великим ризиком. Це може бути в тому числі і ризик придбання транспортного засобу після ДТП, затоплення, повені, грози і т.ін. Тому більшість автолюбителів довіряють цю делікатну справу фахівцям. На сьогоднішній день існую досить багато компаній-посередників, які вже багато років професійно займаються підбором і доставкою транспортних засобів і є офіційними постачальниками автомобілів з США.

Якщо ви поставили собі за мету купити авто з Америки, що було у вжитку, то вам варто звернутися до однієї з таких компаній, як, наприклад, Колумб Авто, на сайті якої можна замовити Ford Fusion з США https://columbauto.com.ua/catalog/avto/model-ford-fusion/. Адже таким чином можна придбати машину вашої мрії з мінімальним пробігом і за оптимальну ціну.

Переваги купівлі та доставки авто з США

Особливістю продажу вживаних автомобілів в Америці є те, що підготовкою до повторного продажу таких транспортних засобів займаються страхові компанії, які, як правило, складають докладні звіти про поточний стан автомобіля, включаючи всі його недоліки і пошкодження. Більш того, така інформація заноситься в єдину базу. Тому, вибравши варіант, що сподобався, потенційний покупець може ознайомитися з усією «історією» автомобіля без ризику придбати «кота в мішку».

Основні переваги покупки вживаних авто з США:

  • доставка будь-якої марки автомобіля безпосередньо без посередників, зайвих переплат та прихованих платежів;
  • купівля всіх видів транспортних засобів безпосередньо на аукціонах
  • низькі тарифи на митне оформлення;
  • економія до 50% в порівнянні з купівлею авто в Україні;
  • короткі терміни доставки авто з США в Україну – від 6 до 10 тижнів;
  • послуга доставки авто «під ключ»: підбір, перевірка, доставка, оформлення;
  • можливість відстежувати доставку автівки з США в Україну в онлайн режимі.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.