Дошка терасна

09 июля 2021, 22:50
Дошка терасна

Що таке терасна дошка

Терасна дошка – вид покриття для підлоги, що комбінує в собі переваги доріжки з натуральної деревини з відсутністю головних недоліків простого дерева. Вона міцна, витримує більш сильні механічні навантаження, не гниє. У сучасному дизайні власники будинків все частіше вибирають цей матеріал для покриття території на ділянці біля будинку або басейну.

При виготовленні терасної дошки використовуються тільки тверді сорти деревини з якісною додатковою обробкою. Властивості терасної дошки унікальні і область її застосування не обмежується лише терасами. Вона використовується також при укладанні підлоги на дахах, балконах, інших відкритих ділянках будівлі або приватній території. Це практично і зручно, завдяки тому, що дошка терасна стійка до температурних перепадів, вогкості і механічних пошкоджень.

Саме тому сьогодні ми розглянемо цей будівельний матеріал більш детально, дізнаємося особливості та переваги терасної дошки.

Види терасної дошки

Сьогодні на ринку представлено кілька різновидів терасної дошки, які, перш за все, відрізняються матеріалом виготовлення. Наразі палубна дошка у Львові представлена в широкому асортименті.

Дошка терасна

Дошка терасна може бути наступних видів:

  1. Дошка з натуральної деревини. Її основні особливості – це, як правило, рельєфна поверхня, поздовжні пропили уздовж кожної дошки і виступи по краях.
  2. Деревно-полімерна дошка. До її складу входить не тільки натуральна деревина, але і різні полімери, що додають матеріалу особливі властивості. Більше половини складу композитної терасної дошки – деревне борошно і целюлозні волокна. Штучна терасна дошка може бути більш міцною і довговічною, мати гладку форму і повну чіткість ліній, різноманітний колір поверхні. Вона стійко переносить будь-які морози, високий рівень вологості, стійка до стирання та інших механічних впливів. Композитна терасна дошка, що представлена на сайті westlion, має неслизьку поверхню і, на відміну від повністю натуральної деревини, не потребує періодичного захисту хімічними речовинами від шкідників, набагато легше монтується і демонтується.

Дошка терасна: переваги та особливості

Дошка терасна

Основні переваги терасної дошки:

  • Натуральність матеріалу. Дошка терасна є екологічно чистим матеріалом – не токсичним і повністю безпечним для людини.
  • Протиковзке покриття. Така властивість буде особливо корисною в зимову пору року.
  • Зовнішня привабливість. Витончене покриття, зроблене під натуральне дерево, добре доповнить дизайн вашої ділянки, балкона, території біля басейну і так далі.
  • Цінова доступність. Кінцева вартість композитної терасної дошки разом з монтажем обійдеться дешевше багатьох інших схожих матеріалів. Дешевше може бути лише лінолеум, представлений на сайті https://westlion.com.ua/linoleum.
  • Дошка терасна добре утримує тепло. Це буде великим плюсом, особливо для балкона чи даху.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.