Домашні роли проти ресторанних: хто переможе?

29 июля 2021, 13:50

Мабуть, японці отримали б інфаркт, якщо побачили б, як українці вміють вправно крутити роли з крабовими паличками й кабачками 🙂 І не тільки з ними, адже фантазія українських господинь безмежна.

Напевне, вже кожен спробував приготувати суші вдома або хоча б чув від знайомих, що так вигідніше і смачніше. Але чи справді це так?

Безсумнівно, в інтернеті можна знайти тисячі рецептів ролів. А запити “як приготувати суші”, “як варити рис для суші” вже, напевно, обігнали пошуки прогнозу погоди та новин. Проте суші — це не просто рис, риба та норі. Кожен інгредієнт має бути ідеально підібраний та правильно приготований.

Роли від KAIFUI SUSHI — гарантія якості

Ми не можемо говорити про всі суші-ресторани, проте ми можемо гарантувати, що в KAIFUI SUSHI працюють лише професіонали, котрі готують тільки зі свіжих продуктів. Тому замовляючи доставку суші у нас, ви неодмінно отримаєте якісну страву, чого може не статися, якщо готувати суші власноруч.

Річ у тім, що приготування акуратних і смачних суші вимагає майстерності й специфічних предметів для самого приготування. Крім того, велику роль грає досвід, бо приготування починається ще на етапі вибору продуктів. Тому як би ви старанно не дотримувались рецепту, ви могли неправильно підібрати рибу, норі чи рис для суші і в результаті отримати зовсім не те, що хотілось.

Швидше ніж в ресторані навряд чи вийде

Приготування їжі вимагає достатньо часу, а тим паче якщо ми говоримо про роли. Починаючи від того, що сам процес приготування не досить швидкий, закінчуючи прибиранням на кухні та миттям посуду.

Проте цей пункт можна розглядати і як перевагу, і як недолік. Якщо ви любите чаклувати на кухні, то приготування суші вдома можуть стати для вас цікавою розвагою.

Крім того, сумісне приготування їжі зближає людей. Тож можна готувати суші з друзями або з сім’єю. Заряд позитиву та гарний настрій гарантовані 🙂

Дешевше готувати вдома: міф чи правда

Насправді безліч людей дотримується думки, що готувати вдома завжди дешевше. Проте це не зовсім так.

Звичайно, можна знайти бюджетні аналоги потрібних продуктів, але тоді стає питання щодо їх якості. Чи будуть на смак ваші улюблені суші досі улюбленими, якщо замінити інгредієнти на менш якісні?

Тому пропонуємо замовити свіжі та смачні роли в KAIFUI SUSHI Кременчук за привабливою ціною, адже ми не переплачуємо за складники, бо є постійними клієнтами перевірених постачальників і робимо оптові замовлення. За ті ж продукти, що ми використовуємо, вам би довелося заплатити більше, оскільки ви берете їх у роздріб. Тому радимо не гнатись за примарною дешевизною, забуваючи про якість 🙂

Не забувайте про різномаїття смаків

Звісно ж, існують і такі домашні кулінари, що зможуть повторити ресторанні страви. Проте наскільки багато грошей, сил і часу доведеться витратити, щоб приготувати кілька різних ролів на велику компанію? Мабуть, це питання риторичне, бо всі ми розуміємо, як це важко зробити.

Заходьте на сайт Кайфуй Суші Кременчук і обирайте суші на будь-який смак, адже у нас десятки видів ролів, щоб догодити навіть найвибагливішим гурманам 🙂

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.