Для чого потрібен SSL-сертифікат

10 апреля 2020, 00:09

Що таке SSL-сертифікатЩо таке SSL-сертифікат

Інтернет-безпека особистих даних дуже хвилює сучасних користувачів, тому що все більша частина їх життя переходить в онлайн і стає залежною від нього. Покупки в інтернет-магазині також супроводжуються введенням персональних даних клієнтів: адреси, номера телефону, номера банківської карти і т.ін. Цю інформацію дуже важливо захищати від зловмисників, щоб убезпечити покупців і захистити ваш бізнес від інтернет-атак. У цьому вам допоможе установка на сайт інтернет-магазину SSL-сертифіката.

SSL-сертифікат, детальніше про який можна дізнатися на сайті https://cityhost.ua/ssl/, – це цифровий підпис сайту, який дозволяє шифрувати з'єднання між користувачами і сайтом. Це потрібно для того, щоб захистити всі дані, які залишить користувачі на сайті вашого інтернет-магазину.

Будь-яка інформація, передана з безпечного SSL-з'єднання, шифрується. Навіть якщо комусь вдасться отримати доступ до цієї інформації, вона все одно не зможе бути розшифрована і використана в злочинних цілях. Цього може бути достатньо для того, щоб викликати у вас бажання терміново убезпечити свій сайт і встановити на нього SSL-сертифікат.

Для чого потрібен SSL-сертифікат

Особливості та переваги SSL-сертифіката

Основні переваги установки SSL-сертифіката для вашого інтернет-магазину:

  • Підвищення позицій в пошукових системах. Google офіційно говорить про те, що сайти, які не мають SSL-сертифіката, будуть знижуватися в пошуковій видачі. Яндекс таких заяв не робив, але на практиці відбувається аналогічна ситуація – на перші позиції видачі потрапляють сайти, що мають SSL-сертифікат. Тому наявність SSL гарантує вам перевагу в пошуковій видачі, а разом з цим і нових клієнтів, які будуть переходити в ваш інтернет-магазин частіше. Пам’ятайте, що SSL-сертифікат не менш важливий, ніж надійний хостінг, замовити який можна на сайті https://cityhost.ua/vds/ або в іншій компанії.
  • Можливість підключення додаткових каналів продажів, інтеграцій та модулів. Деякі канали продажів (наприклад, Telegram) вимагають для роботи наявності SSL-сертифіката. Тому подбайте про його наявності заздалегідь, щоб в майбутньому користуватися всіма можливостями для збільшення продажів.
  • Захист даних. З SSL-сертифікатом вся інформація, що передається від клієнта на ваш сайт і навпаки, шифрується. Тому його наявність на сайті вашого інтернет-магазину відіб'є у зловмисників бажання красти будь-які дані, тому що розшифрувати їх буде неможливо. Звідси плавно випливає і наступна перевагу.
  • Довіра клієнтів до сайту. Користувачі більш охоче купують саме на тих сайтах інтернет-магазинів, на яких встановлено SSL-сертифікат. Про наявність захищеного з'єднання їм часто підказує сам браузер, виводячи відповідне повідомлення на екран, або в адресному рядку. Піклуючись про безпеку даних клієнтів, ви заслуговуєте їх довіру і лояльність. Отже, вони роблять більше покупок.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.