Дитячі дивани

05 марта 2017, 03:42

дитячий диванІснує дуже багато різновидів меблів для дитячої кімнати. Як не розгубитися у цьому розмаїтті і дійсно вибрати якісні меблі? І на що в першу чергу звернути увагу при виборі дитячого дивану? Давайте розбиратися разом.

Як обрати дитячий диван

При виборі дитячих диванів, в першу чергу, треба звернути увагу на такі фактори як безпека, надійність, функціональність і матеріал виготовлення. Диван для дитини повинен відповідати всім характеристикам якості і мати відповідні сертифікати. Досить важливим для дитя є також дизайн і яскраве забарвлення, які повинні подобатися дитинці, а також гармонійно вписуватися в інтер’єр самої дитячої кімнати.

Яким має бути дитячий диван:

  • М’які підлокітники, бортики, закруглені кути (для запобігання травм малечі).
  • Віддати перевагу бажано пружинному блоку, а не поролоновій основі. Перший вид служить досить довгий час, другий – має здатність деформуватися.
  • Якість оббивки. Варто звертати увагу на такий варіант зовнішнього вигляду, який легко очищується і не маркий.
  • Відсутність значних перепадів висоти на місці для спання.
  • Виготовлення з екологічно чистих матеріалів.

Порад як найкраще обрати диван для дитини дуже багато та найголовнішими є вищезазначені. Окрім цьому треба також орієнтуватися на інтереси дитинки та її вік.

Ортопедичні дитячі дивани

Для того щоб не нашкодити осанці дитинки, краще звернути увагу на ортопедичні дитячі дивани. В більшості випадків вони не займають багато місця, мають багато ящичків для зберігання речей, а також не нашкодять здоров’ю маляти.

Ортопедичні дивани Львів пропонує у дуже великому асортименті. Наприклад, вони можуть бути розкладними, які дають можливість отримати повноцінне місця для спання вночі, а вдень буде більше місця у кімнаті для ігор, так як його можна скласти. Вони також бувають кутовими, що ставляться у кутку. Все залежить від габаритів самої дитячої кімнати, а також від побажань і інтересів її власника – малюка.

Таким чином, знаючи основні характеристики меблів, зовсім не складно вибрати якісний і функціональний дитячий диван, який буде подобатися усім мешканцям приміщення.

Важливо заздалегідь визначитися із дизайном, формою і особливостями функціонування. Зробивши правильний вибір на користь якості і не розгубившись у широкому асортименті представлених на ринку меблів, диван прослужить якнайдовше.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.