Де можна швидко взяти гроші в займ онлайн в Україні

31 января 2022, 13:05

Коли виникають екстрені фінансові питання, у багатьох людей починається паніка. Якщо ж знати, де можна швидко отримати гроші в займ онлайн, тоді вдасться розв'язати питання без зайвої витрати часу та нервів. Саме тому ми докладно розповіли про небанківські фінансові установи та надійного кредитора з вигідними умовами кредитування.

Хто готовий видати онлайн кредит на картку у прискореному режимі

Якщо немає бажання просити гроші у родичів та друзів, розповідаючи їм про свої проблеми, або закладати цінні речі у ломбард, тоді варто звернутися за допомогою до МФО. Для розгляду запитів компанії використовують програму, завдяки якій вдається отримати онлайн кредит на картку вже через 1-2 хвилини після подання заявки.

Де можна швидко взяти гроші в займ онлайн в Україні

На сервісі, який належить фінансовій компанії «ЗеКредит», можна швидко взяти гроші в займ онлайн https://zecredit.ua у будь-який час доби та будь-який день тижня.

На ЗеКредит, крім прискореного розгляду заявок, вигідні умови кредитування нових клієнтів:

 • мінімальна сума 1 000 гривень, а максимальна – 7 000 грн;

 • період користування позиковими коштами варіюється від 7 до 30 днів, з можливістю продовження;

 • ставка за першим кредитом становить 0.5% на день;

 • гроші компанія переказує на активну банківську картку відразу після підписання вами кредитних документів;

 • погашати платежі можна в особистому кабінеті тією самою платіжною карткою, грошовим переказом через платіжні термінали або касу будь-якого українського банку.

На відміну від банківських установ, готових кредитувати лише осіб віком від 21-23 років, мікрофінансова організація пропонує отримати онлайн кредит на картку із 18 років. Для реєстрації потрібен мобільний телефон. А для оформлення достатньо один раз вказати в анкеті позичальника дані паспорта та код платника податків.

Як отримати гроші в займ онлайн за 2 хвилини

Перед подачею заявки рекомендуємо перевірити кредитну історію: кілька прострочок не стануть причиною відмови, а ось систематичне порушення зобов'язань за договорами зменшить шанси на отримання задовільного рішення. Ми також рекомендуємо перевірити відсутність високого кредитного навантаження, тобто загальна сума за всіма відкритими кредитами не повинна перевищувати половини ваших щомісячних доходів.

Якщо відповідаєте стандартним вимогам, не маєте серйозних проблем із кредитною історією та великої кількості боргів, тоді можете прямо зараз перейти на сервіс та оформити онлайн кредит на картку “Зекредит”:

 1. Щоб створити особистий кабінет, введіть номер мобільного телефону.

 2. Щоб підтвердити контактні дані, введіть останні чотири цифри номера, з якого здійснюється автоматичний дзвінок.

 3. У профілі позичальника заповніть вкажіть ПІБ та дату народження, паспортні дані та інші відомості про себе.

 4. Щоб отримати гроші в позику онлайн на картку, вкажіть її реквізити.

 5. Для подання заявки на кредитному калькуляторі виберіть розмір позики та період погашення боргу.

 6. Після отримання повідомлення про прийняття задовільного рішення підпишіть кредитний договір та паспорт кредиту в особистому кабінеті.

 7. Зачекайте кілька хвилин, поки банк обробить грошовий переказ на вашу картку.

Новим клієнтам потрібно додатково витратити 5-10 хвилин на проходження реєстрації, заповнення профілю та додавання реквізитів банківської картки. Ви можете прямо зараз пройти ці етапи, щоб в екстреній фінансовій ситуації подати заявку, підписати документи та отримати онлайн кредит на картку.

Автор: Олександра Шиманська (менеджер ЗеКредит)

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.