CRM Бітрікс24

30 августа 2020, 20:52

Бітрікс24 Сучасна CRM – залог успішного бізнесу

CRM – інструмент, який допомагає автоматизувати процеси між співробітниками компанії і її клієнтами. Наприклад, за допомогою Bitrix24 можна систематизувати всю важливу інформацію, налаштувати воронку продажів, контролювати роботу співробітників і завжди мати на руках статистичні дані про те, як розвивається бізнес.

CRM-системи бувають готовими (пакетними) і індивідуальними (розробленими під конкретний бізнес). Готовий софт має певний набір функцій, якими можна користуватися відразу після оплати передплати. При цьому варто відзначити, що персональний софт коштує дорожче пакетного, довше розробляється і підходить компаніям зі специфічними бізнес-процесами.

Сьогодні ми зробимо огляд найпопулярнішої в нашій країні готової CRM-системи – Бітрікс24.

CRM Бітрікс24: переваги та недоліки

Система Бітрікс24 – одна з найбільш багатофункціональних CRM. Вона поєднує в собі всі основні об'ємні функції: корпоративний портал, візуальний редактор бізнес-процесів, автоматизацію проектної роботи, CRM. CRM Бітрікс24 підходить для малого, середнього і великого бізнесу. Можна вибрати хмарне або коробочне рішення. Обидва типи CRM-систем можна доопрацьовувати під себе.

CRM Бітрікс24

До основних переваг CRM Бітрікс24 відносяться:

 • безкоштовна версія – «хмарою» можуть безкоштовно користуватися до 12 співробітників;
 • інтеграція з безліччю сторонніх сервісів (продуктами 1C, власним сайтом, формами замовлення, соціальними мережами, email, онлайн-чатами і таке інше);
 • автоматизація кожного етапу продажу;
 • наявність мобільної версії;
 • є зручний чат для співробітників і телефонія;
 • можна вести облік відвідуваності співробітників, відмічаючи, коли, хто не прийшов і чому;
 • роботи і тригери в задачах – можна задати потрібний алгоритм і угоди будуть вестися практично автоматично, з мінімальною людською участю;
 • практично необмежений простір для зберігання файлів і медіа;
 • зручність ведення клієнтської бази – у кожного клієнта є своя картка з докладною інформацією про нього;
 • вбудований конструктор сайтів;
 • повна звітність за всіма бізнес-процесами –- починаючи з доходів по товарах і закінчуючи ефективністю роботи кожного менеджера;
 • можливість комунікувати з клієнтами прямо з їхніх карток – відправляти листи, дзвонити, автоматично складати персоналізовані пропозиції.

До недоліків системи CRM Бітрікс24 користувачі відносять все той же великий функціонал – щоб його освоїти і зрозуміти, як працюють деякі процеси, потрібен чималий час. Але натомість в результаті ви отримаєте майже досконалого «розумного помічника», який відповідає всім вашим вимогам.

Ціна CRM Бітрікс24 залежить від обраної версії: хмарна або коробкова. Хмарну версію можна використовувати безкоштовно або платити помісячно. Коробкова – оплачується один раз, потім потрібно платити тільки за продовження ліцензії.

Хмарна версія CRM Бітрікс24 має обмеження по доопрацюванню та підгонці під індивідуальні вимоги тієї чи іншої компанії. Якщо важлива повна кастомізация і незалежність від перебоїв з Інтернетом, варто відразу купити Бітріткс 24 в коробковій версії.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.