Чистка та промивка батарей

08 июля 2021, 15:48

В літній період слід проводити усі профілактичні та ремонтні роботи, пов’язані з опалювальною системою. Це гарантує безпечну роботу протягом опалювального сезону та дозволить значно економити на оплаті за енергію. Одним із важливих етапів є промивка батарей. Адже при роботі із таким теплоносієм, як вода, там утворюється накип таз являються інші забруднення. Все це разом призводить до поганого обігріву приміщення, а також збільшення витрат на енергоносія.

Проте не слід одразу поспішати з покупкою нових радіаторів, для початку їх слід просто прочистити і ми розкажемо коли і як це слід робити.

Як зрозуміти, що вже пора промивати батареї?

Звісно, ви не маєте можливості заглянути всередину радіаторів та визначити ступінь їх забруднення, проте є ряд очевидних ознак, які підкажуть власнику, що час чищення прийшов. Серед них:

  • сторонні звуки всередині радіатора;

  • батарея нерівномірно прогрівається або взагалі не нагрівається;

  • при високих температурах на котлі приміщення все одно не нагрівається;

  • при спуску води – отримуєте рідину чорного чи темного кольору.

Процес чищення

На прочистку батарей може піти різний час, адже все залежить об’єму робіт (один радіатор чистять близько години) та специфіки системи опалення (чи встановлені згони американки для простого перекриття і т.д.). Дуже скорочує час цієї процедури наявність якісної запірної арматури на вході та виході, тому якщо ви лише на етапі проектування чи встановлення радіаторів, то обов’язково зайдіть на https://koer-sanitary.com/ua/zgin-amerikanka, де можна недорого купити якісний згін американка.

Хімічна чистка радіаторів – сьогодні найпопулярніший спосіб, який максимально швидко та недорого вирішує цю проблему. Він абсолютно безпечний для людей, які мешкають в будинку чи квартирі та для обладнання, яке чистять. Використовувані засоби впливають виключно на ник та інші відкладення, які заважають нормальній роботі батарей. При цьому слід звертатись до досвідчених спеціалістів, котрі мають усі відповідні сертифікати якості. Це гарантує якісно виконані роботи та вбереже ваше обладнання від швидких поломок.

Чистка та промивка батарей

Щодо вартості, то вона також залежить від багатьох факторів, як:

  • скільки поверхів у будинку;

  • кількість радіаторів;

  • тип опалювальної системи та наявність вхідної і вихідної запірної арматури;

  • кількість реагенту, що знадобиться для повного очищення.

Варто одразу зазначити, що вартість промивки радіаторів набагато нижча за їх заміну, тому якщо є хоч одна з цих ознак, то час звернутись до спеціаліста.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.