Будівництво фахверкових будинків Kager в Україні "під ключ"

11 февраля 2019, 13:32

Будівництво будинку Кагер під ключ в УкраїніЄвропейська компанія Кагер пропонує ноу-хау для вітчизняного ринку — стильні, довговічні і надійні заміські будинки, виконані з бруса і скла. Новинка отримала назву фахверкового будинку. Відносно недавно про будівництво подібного житла не було й мови. Скло вважалося не дуже практичним і зручним, енергоефективним матеріалом.

Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Сучасні технології розширили сферу застосування скла, у тому числі в будівельній сфері. Сьогодні гарний і надійний скляний будинок — це не мрія, а реальність. Словенський бренд Кагер виконує весь цикл будівництва екологічних і сучасних будинків — від розробки і затвердження проекту, до здачі в експлуатацію готового житлового об'єкта з виконаною на всі 100% внутрішньою обробкою.

З історії фахверкових будинків

На перший погляд може здатися, що скляний будинок — це ненадійно і не дуже довговічне. В першу чергу мова йде про безпеку, адже будь-які пошкодження скла можуть стати причинами, через які можно отримати серйозні травми для людини. Історія зведення перших палаців і будинків в 19 столітті показала, що зведення подібних конструкцій не тільки реально, а також вельми надійно.

Завдяки розвитку будівельної індустрії фахверкові будинки стали популярними серед більшості клієнтів.

Сьогодні подібне житло відноситься до категорії еліт і відрізняється масою незаперечних переваг, основні з них:

  • велика кількість світла в будь-якій точці будинку;
  • можливість бачити відкритий простір навколо будинку без будь-яких спотворень;
  • особлива надійність і довгий термін експлуатації;
  • підвищений рівень комфорту — у фахверкових будинках все продумано до дрібниць;
  • тільки високоякісні матеріали і комплектуючі;
  • відмінні показники енергоефективності;
  • відчуття повного єднання з природою.

Досвід будівництва фахверкових будинків в Україні "під ключ"

Компанія Кагер не перший рік працює у будівельній індустрії і пропонує відмінні фахверкові будинки. Особлива система будівництва та використання якісних матеріалів дозволяють виготовляти практичні рішення і зводити першокласне житло. Виробник працює в цій ніші не перший рік і може показати величезні напрацювання у даній сфері.

Відмінні риси будівництва котеджів і будинків "під ключ" від KAGER:

  • безпосередньо зведення готового будинку займає близько 7 робочих днів;
  • під час виготовлення, монтажу та оздоблення використовуються натуральні, безпечні, високоякісні матеріали, які відповідають європейським стандартам якості;
  • на всі без винятку будинки надається тривала офіційна гарантія виробника.

Індивідуальні проекти заміських будинків Кагер

Виробник пропонує масу цікавих і різноманітних проектів фахверкових будинків на будь-який смак і бюджет. Ви можете переглянути у каталозі https://kagerhouse.com.ua/projects доступні для замовлення варіанти і вибрати один з них. У такому випадку зведення будинку займає зовсім небагато часу. У разі необхідності завжди можна замовити індивідуальну розробку проекту заміського котеджу.

Відносно недавно європейські технології та матеріали стали доступні для наших співвітчизників. У передмісті Києва фахверкових будинків з кожним днем ​​стає все більше і більше.

Ви можете звернутися в одну з компаній і замовити будівництво фахверкового будинку за прийнятною ціною. Вигідне вкладення грошей дозволить обзавестися власним житлом і в найкоротші терміни переїхати із сім'єю в будинок своєї мрії.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.