Біокамін – стильний предмет, який впишеться в будь-який інтер'єр

09 мая 2019, 19:44

що таке біокамінЩо таке біокамін

До недавнього часу жителі типових квартир могли милуватися живим вогнем, тільки дивлячись на полум'я газової плити. Адже мрія про власний камін у звичайній квартирі в більшості випадків була просто нездійсненною, але прогрес не стоїть на місці, і сьогодні насолодитися видом живого вогню у себе вдома може кожен. І можливо це стало завдяки появі біокамінів.

Спробуйте поставити запитання своїм знайомим, що таке біокаміни. Напевно переважна більшість неодмінно потисне плечима, і причина тому не низька популярність, а той факт, що з'явилися вони відносно нещодавно і ще не встигли завоювати загальне визнання.

Секрет біокаміна простий, як і все геніальне – він не використовує твердого палива, а тому не залишає після горіння абсолютно ніяких слідів.

По суті, вся конструкція біокаміна – це результат схрещування спиртової горілки і бензинової запальнички, а все інше – це робота дизайнерів. В якості палива для біокаміна використовується очищений природний спирт – етанол. Якщо гарненько напружити пам'ять, можна згадати, як в школі на уроках хімії, для різних експериментів використовувалися спиртівки. По суті, біокамін – це доведена до досконалості спиртівка.

Унікальність цього палива в тому, що воно не виробляє в результаті згоряння шкідливих газів, а значить, може використовуватися в невеликих закритих приміщеннях без використання спеціальних витяжок. А раз немає витяжки, то і ККД значно вище, за оцінками фахівців він може досягати 95%, що робить біокамін не тільки предметом інтер'єру, але і своєрідним опалювальним приладом.

Біокамін – стильний предмет, який впишеться в будь-який інтер'єр

Різновиди та переваги біокамінів

В залежності від місця установки розрізняють наступні види біокамінів:

 • підлоговий;
 • настінний;
 • настільний;
 • вуличний;
 • вбудований;
 • кутовий.

Основні переваги біокаміна:

 1. Не потребує монтажу спеціальних димоходів і може бути встановлений в будь-якому приміщенні.
 2. При горінні паливо не виділяє шкідливих для здоров'я газів, що повністю виправдовує приставку «біо».
 3. Величезна різноманітність форм і розмірів, дозволяє гармонійно вписати біокамін в будь-яку дизайнерську концепцію.
 4. Завдяки унікальній конструкції паливного бака, практично повністю виключена ймовірність випадкового загоряння.
 5. Установка біокаміна не вимагає дозволів і погоджень з різними інстанціями.
 6. Установку можна зробити своїми руками. Вона складається з двох кроків: привіз додому і поставив. Звичайно, це не відноситься до великих вбудованих біокамінів, які в широкому асортименті представлені на сайті компанії Gloss Fire https://glossfire.com/vstraivaemye-ochagi/ochag-focus-ms-art-001.
 7. Не вимагає спеціального догляду і обслуговування. Досить просто витирати накопичений пил.
 8. Економічність. Витрата палива біокаміна в середньому становить 300 грам на годину, але в залежності від розміру, ця цифра може коливатися.
 9. Демократична ціна, яка значно нижча, ніж у самого скромного дров'яного каміна.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.