Бензопили Husqvarna: переваги і недоліки

28 июня 2019, 21:42

бензопила HusqvarnaБензопили Husqvarna – незмінна якість з 1689 року

Бензопила – це надійний помічник кожного любителя активного відпочинку на природі, будівельника і власника приватного будинку. Головні вимоги, які пред’являються до даного інструменту, це легкість і надійність. Їм повністю відповідають вироби шведської компанії Husqvarna. Цей виробник пропонує не тільки самі інструменти, а й насадки до бензопил. У чому ж плюси бензопил Husqvarna, давайте розбиратися разом.

За свою багатовікову історію шведський концерн «Husqvarna» відмінно зарекомендував себе на ринку. В першу чергу, вироби даної фірми славляться незмінно високою якістю.

Перш ніж випустити нову модель в продаж, її піддають складним випробуванням. Наприклад, бензопила протягом сотень годин (на різних швидкостях) повинна імітувати процес повалення лісу. Таким чином визначається можливість перегріву. Крім того, кожна модель випробовується при екстремально низьких і максимально високих температурах. Все це дає гарантію безвідмовної роботи бензопил Husqvarna в майбутньому.

Переваги та недоліки бензопил Husqvarna

До основних переваг, які мають бензопили Husqvarna, можна віднести:

  • вузький корпус із закругленими кутами (дозволяє змінювати нахил пилки при роботі);
  • зручна ручка;
  • економічність;
  • відмінне маневрування;
  • бічний натяг ланцюга (полегшує і прискорює установку запчастини);
  • гумові антивібраційні проставки на карбюраторі (подовжують термін служби вузла);
  • легкий доступ до повітряного фільтру і свічки запалювання;
  • прозорий індикатор (дозволяє бачити, скільки палива залишається в баку);
  • сучасна система очищення вихлопних газів.

Ще одна особливість бензопил Husqvarna полягає у взаємозамінності деталей: основні запчастини підходять для більшості різних моделей. Це дозволяє оперативно ремонтувати обладнання в разі поломки.

До недоліків бензопил Хускварна можна віднести вимогливість до палива, а також досить високу вартість (в порівнянні з аналогами). Однак ціна, на думку самих користувачів, повністю виправдовує себе. Таким чином, передові технології в комплексі з сучасними матеріалами роблять бензопили шведського виробництва максимально зручними і безпечними.

Де вигідно купити бензопили Husqvarna

Щоб мінімізувати недоліки, які притаманні техніці цього шведського бренду, рекомендується придбати бензопили Husqvarna по найбільш вигідній ціні.

Бензопили Husqvarna: переваги і недоліки

Крім цього, «Технікс Маркет» є офіційним представником багатьох виробників, пропонує гарантійне обслуговування та запчастини, а співробітники нададуть професійні консультації та допоможуть зробити правильний вибір. Товар можна забрати в магазині в Харкові, або ж зробити онлайн-купівлю та скористатися зручною послугою доставки.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.