Автономні обігрівачі Синь Джи — обігрів салону в холодні пори року

29 июня 2022, 14:31

Обігрівач автономний дизельний Синь Джи (LF Bros) QG 5.0 (5.0 кВт, 24В) — прилад для додаткового обігріву салону автомобіля в зимовий переіод.

Коли приходять холоди і температура повітря не є комфортною, водії намагаються нагріти салон свого автомобіля. Це особливо актуально, коли в автомобілі доводиться ночувати. Ще й деталі двигуна при низькій температурі та при тривалому знаходженні в холоді можуть поламатися.

Щоб зберегти здоров'я водія та робочий стан транспорту, компанія «Болгарка.укр» рекомендує обов'язково купити автономний обігрівач Синь джи 5.0 кВт, 24В, здатний досить швидко обігріти внутрішній простір машини та встановити сприятливий клімат.

Спеціальний прилад, призначений для забезпечення тепла, обігріє кабіну та збереже сприятливі для життя умови протягом тривалого часу.

Характеристика агрегату LF bros 5.0 кВт, 24В.

Дизельний двигун, який є самостійним елементом, має свій бак, який вміщує об'єм палива десять літрів, але його можна підключати до паливної системи авто. Перший варіант забезпечить роботу пристрою за часом до однієї доби. Живлення його здійснюється від 24-х вольтової мережі.

Сам апарат Синь джи автономка 5.0 кВт, 24В створює досить сприятливі умови та простий у використанні, легко встановлюється у вантажній частині машини або її кабіні. Встановивши такий прилад, повністю зникає необхідність прогрівати двигун, щоб забезпечити тепло, а також очищати скло, яке замерзло.

Особливості приладу Синь джи обігрівач 5.0 кВт, 24В:

  • автоматичне прогрівання салону;
  • підтримка заздалегідь встановленої температури;
  • мало-шумність у роботі;
  • палива на прогрів витрачається небагато;
  • ефективно працює тривалий час.

Підтримка потрібної температури та її регулювання забезпечується за допомогою датчика та мікропроцесора, які вмонтовані у пристрій Синь джи 5.0кВт, 24В.

У ньому існує функція, яка виробляє гасіння іскор, які можуть виникнути у місці, де відбувається вихлоп. Це дозволяє використовувати апарат на техніці, яка займається перевезенням горючих та вибухонебезпечних вантажів.

Володіючи такими властивостями, автономні обігрівачі Синь Джи 5.0 кВт, 24В — це чудове придбання для водіїв, які перебувають тривалий час у дорозі та проводять у машині ніч.

Компанія «Болгарка.укр» продає такі пристрої в комплекті з кріпленням та хомутами, а посібник із його застосування дозволить легко його встановити.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.