Автоматизація елеваторів

06 декабря 2021, 21:51
Автоматизація елеваторів

Сучасні елеватори – автоматизація та модернізація

Успішне функціонування сільськогосподарських підприємств багато в чому залежить від обробки та зберігання зібраного врожаю, а отже, від можливості збудувати власне зерносховище або скористатися послугами сучасного елеватора із зберігання зерна. Фізичний та моральний знос старих елеваторних комплексів, збудованих у минулому столітті, гостро поставив питання модернізації наявних та спорудження нових високотехнологічних комплексів для обробки, сушіння та зберігання зернових культур.

Зерносховище – це не просто ємності для безтарного зберігання сипучих продуктів, сьогодні це цілий комплекс споруд із високотехнологічним обладнанням. Елеватор може включати: робочий корпус, силоси, пристрої навантаження/вивантаження зернових, сушильну установку, сепаратори та інше. Досить високий попит серед аграріїв на спорудження додаткових силосів на діючих елеваторних комплексах, встановлення сучасного обладнання для доведення зернових до необхідних кондиційних показників.

Вже в минулому ті часи, коли люди вручну лопатами закидали пшеницю на приймальний конвеєр, сьогодні зерновий елеватор включає автоматизований пункт приймання вантажів із залізничного або автотранспорту, а також пристрої автонавантаження в контейнери, автопричепи, вагони.

Сучасні зерносховища гарантують високі якісні характеристики зерна за низьких витрат на зберігання. Для обслуговування комплексу приймання, очищення, сортування, сушіння, зберігання та відвантаження зерна буде достатньо всього кількох працівників, які пройшли інструктаж. Допомогає це реалізувати автоматизація елеваторів.

Автоматизація елеваторів: переваги та особливості

Автоматизація елеваторів – ключ до підвищення доходу та скорочення виробничих витрат. З її допомогою ви можете зробити своє підприємство прибутковим, легко керувати ним та контролювати всі витрати. Один з успішних прикладів програмного забезпечення для автоматизації елеваторів – GES (Grain Elevator Software), детальніше про яке можна дізнатися на сайті https://elevator.com.ua.

Автоматизація елеваторів

Переваги автоматизації елеваторів:

  • знос техніки знижується;
  • логістика оптимізується;
  • кількість помилок зменшується;
  • простоїв обладнання стає менше;
  • електроенергії витрачається на 10-50% менше;
  • контроль здійснюється у реальному часі;
  • продуктивність та якість продукції підвищуються;
  • керування проводиться з одного диспетчерського пульта.

Запускаючи елеватори з автоматизацією (побудовані з нуля або модернізовані), ви отримуєте сучасний, ефективний і безпечний об'єкт. Автоматичні системи керування для елеваторів – комплект спеціального обладнання та програмного забезпечення, яке керує технікою за командою оператора. Досить задати потрібні параметри – система сама переміщатиме сировину та продукцію, регулюватиме умови її зберігання, запускати, зупиняти та змінювати режим роботи різних частин елеваторів.

Автоматизація торкається і техпроцесу, і логістики, і супутніх областей (контроль доступу, освітлення, енергопостачання, водопостачання, контроль температури, відеоспостереження тощо). Також за її допомогою ви краще будете контролювати роботу об'єкта, а сформовані звіти дозволяють краще планувати витрати та стежити за ними.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.