Автоломбард – гроші під заставу автомобіля

24 августа 2019, 00:18

гроші під заставу автомобіляЯк взяти гроші під заставу автомобіля

Автоломбард, як і звичайний ломбард займається видачею грошових коштів під заставу. В даному випадку застава – автомобіль, або інший транспортний засіб. Якщо знадобилася велика сума грошей, а оформити кредит в банку немає можливості або бажання, можна здати свій автомобіль в такий ломбард. Їх перевага перед банками в тому, що грошові кошти видаються відразу.

Перш за все, відбувається оцінка автомобіля експертом, і, виходячи з цієї суми, позичальникові видається кредит на необхідний йому термін (зазвичай на термін до 1 року). Далі позичальник виплачує щомісячні платежі. Якщо в зазначений термін транспортний засіб викупити не вийде, він продається ломбарду. У свою чергу, автоломбард після продажу машини, може виплатити вам невелику суму від вирученої суми.

Як проводиться оцінка автомобіля в ломбарді

Ломбард запропонує незалежного оцінювача для оцінки автомобіля, його технічного стану, так як є фактори, що впливають на суму застави.

Також буде проведена оцінка з юридичного боку, адже автоломбард, наприклад, https://avto-lombard.kz/, повинен бути впевнений, що транспортний засіб не в угоні, і не числиться в будь-яких інших кримінальних справах. Машину можуть не прийняти, якщо за неї виплачується кредит, або вона закладена в іншому місці.

Після проведеної експертизи, якщо все добре, машина ставиться на стоянку і озвучується сума оціночної вартості. Відсоток від цієї суми, що видається на руки позичальникові, буде залежати від автоломбарду. В середньому він становить близько 70% від оціночної вартості автомобіля, але може варіюватися від 50 до 95%.

Як оформлюється кредит в автоломбарді

Після експертизи автомобіля, між автоломбардом і позичальником укладається договір, в якому прописується оціночна вартість машини, сума застави, а також термін, на який видається кредит і відсотки по ньому. Термін кредиту зазвичай становить до 1 року. Відсоткова ставка залежить від обраного ломбарду.

У ломбардах, які отримують прибуток безпосередньо за рахунок відсотків по кредиту з позичальників, такий відсоток мінімальний. Є і автоломбарди, які мають дохід за рахунок продажів невикуплених вчасно автомобілів. У таких ломбардах процентна ставка набагато вище.

Існують також варіанти кредитування в автоломбарді, де машина залишається у позичальника, але процентні ставки в цьому випадку дуже великі і сума кредиту набагато менша.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.