Авто Toyota RAV4

25 ноября 2021, 23:13
Авто Toyota RAV4

Тойота RAV4 – потужність, краса та надійність

Одним з найпопулярніших автомобілів класу SUV у нашій країні є Toyota RAV4, історія якого почалася ще далекого 1994 року. Розглянуте в цій статті покоління, що отримало маркування XA30, побачило світ у 2005 році в стінах Франкфуртського автомобільного салону, а вже в 2006 році почалися його офіційні продажі в більшості країн світу.

Втілені в новій моделі зміни, переважно, торкнулися підвищення загальної функціональності та безпеки. Однак виробник не залишив поза увагою і дизайн майбутнього автомобіля, вдосконаливши зовнішній вигляд, що став більш витонченим, динамічним і сучасним. За час виробництва третього покоління цієї моделі, вона пережила два рестайлінги, що відбулися в 2008 і 2010 році, які практично не торкнулися внутрішньої начинки автівки, а лише додали зовнішньому вигляду трохи більше естетики.

В нашій сьогоднішній статті ми розглянемо головні переваги та недоліки Toyota RAV4 3-го покоління, які допоможуть вам визначитися з вибором при покупці.

Авто Toyota RAV4: переваги та особливості

Авто Toyota RAV4

Основні переваги авто Тойота РАВ4:

  • Високий рівень комфорту. Як і належить переважній більшості японських автомобілів, рівень комфорту в Toyota RAV4, вибрати яку можна на сайті https://toyota-st.com/, знаходиться на досить високому рівні. Салон авто Toyota RAV4 ергономічний і продуманий буквально до дрібниць, зручна посадка крісел не втомлює в дальній дорозі, а широкий діапазон налаштувань рульової колонки дозволяє влаштуватися на місці водія людям з будь-яким ростом і комплекцією.
  • Надійність. Люди всього світу знають про неймовірну надійність автомобілів компанії Toyota, тому говорити про надійність RAV4 особливо не доводиться. Більшість вузлів і механізмів проектувалися з великим запасом міцності, прості двигуни мають величезний моторесурс і здатні пройти не одну сотню тисяч кілометрів без особливого ремонту, а енергоємна підвіска влаштована таким чином, що зберігає працездатність навіть на наших вітчизняних «якісних» дорогах протягом багатьох років. Навіть, якщо взяти авто з пробігом від офіційного дилера, то воно буде слугувати не один рік.
  • Хороша прохідність. Звичайно не можна сказати, що Тойота РАВ4 може спокійно конкурувати на бездоріжжі з усілякими «Хаммерами» та «УАЗиками», але її експлуатація на деяких складних ділянках вітчизняних доріг може приємно здивувати більшість власників, дозволяючи пробиратися по грунтовим дорогам, що розкисли після рясних дощів, або засніженим міським вулицям. По прохідності Toyota RAV4 можна порівняти з моделлю Hilux, представленій на сайті https://toyota-st.com/models/hilux.
  • Паливна економічність. Ще одним важливим плюсом авто Toyota RAV4 є дуже помірна витрата палива, яка становить у змішаному режимі близько 8,5 л/100 км для 2-літрового двигуна, і 9,6 л/100 км – для його 2.4-літрового побратима, що є досить економічним показником у цьому класі.
  • Просторий салон. При досить невеликих габаритах, внутрішнє оздоблення автомобіля Toyota RAV4 порадує багатьох не тільки якісними матеріалами, але й достатньою кількістю вільного простору. Додаткова зручність для пасажирів, як свідчать відгуки власників, створює велику кількість різних бардачків і ніш, які можуть вмістити деякі дрібні речі, що ще більше звільняє корисний об'єм салону.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.