Аварійно-рятувальне обладнання

24 апреля 2021, 00:36

рятувальне обладнанняЯкісне рятувальне обладнання – чиєсь врятоване життя

Аварійно-рятувальне обладнання – це набір механізмів, пристроїв, засобів індивідуального захисту та пристосувань, які необхідні для проведення аварійно-рятувальних робіт. У комплект рятувального обладнання частіше всього входять дихальні прилади, компресори, газоаналізатори, засоби індивідуального захисту, а також рятувальний інструмент.

Аварійно-рятувальне обладнання має відрізняється високою якістю і надійністю, а також ефективністю в застосуванні. Саме це буде запорукою вдалого виконання будь-якого завдання.

Яке буває аварійно-рятувальне обладнання

Аварійно-рятувальне обладнання наступних видів використовується найчастіше:

  • Дихальні апарати. Дихальні апарати забезпечують дихання рятувальників при роботі в умовах сильного задимлення чадним або отруйним газом. Завдяки продуманій ергономіці і легкій вазі прилади не заважають рухатися під час рятувальних операцій.
  • Компресори. Стаціонарні та мобільні компресори є важливою частиною рятувального обладнання. Дане аварійно-рятувальне обладнання, представлене на сайті https://esg.kiev.ua/, необхідно для подачі кисню в використані балони. Спеціально для рятувальників компресори випускаються в надійному і практичному виконанні.
  • Тестери. Важливим елементом рятувального комплекту є тестери, які використовуються для перевірки і підтримки обладнання в робочому стані.
  • Газоаналізатори. Мобільні газоаналізатори повинні бути в комплекті будьякої рятувальної бригади. Ці пристрої дозволяють оперативно на місці виміряти і визначити види газів і їх кількісне співвідношення. Прилади використовуються в першу чергу для того, щоб виявляти гази, які можуть завдати шкоди здоров'ю.
  • Засоби індивідуального захисту. Рятувальні роботи можуть проводитися ефективно тільки при наявності сучасних засобів індивідуального захисту. У цю категорію входять костюми для захисту, пожежні шоломи, спеціальні маски для обличчя і саморятівники. Тканина захисного костюма повинна добре захищати не лише від впливу високих температур, а й від попадання гарячої рідини, аерозолів, твердих або газоподібних речовин високої і низької температури.
Аварійно-рятувальне обладнання

Аварійно-рятувальне обладнання Holmatrо – надійність та ефективність

Для збереження здоров'я і проведення ефективних аварійно-рятувальних робіт рекомендується обирати рятувальне обладнання та інструмент лише від надійних виробників, які як найкраще зарекомендували себе.

Наприклад, Holmatrо – світовий лідер у виробництві гідравлічного аварійно-рятувального інструменту. Так само широко представлений пневматичний і механічний інструмент, а також допоміжне обладнання.

Інструмент Holmatrо використовується аварійно-рятувальними частинами для заходів з порятунку, при ліквідації аварій і гасінні пожеж, для відновлювальних і ремонтних робіт і таке інше.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.