5 причин обрати для реклами ростові фігури

19 февраля 2020, 15:03

Ростові фігури для реклами

Бодістенд або (ростові фігури) – це рекламна конструкція, що розміщується в місцях продажів. Складаються вони з повнокольорового плакату, наклеєного на тверду основу з щільного пластику або картону. Сучасні ростові фігури можуть бути різних розмірів, навіть в людський зріст. Можуть бути фігурою людини, персонажа, товару.

Виготовлення ростових фігур

Ростові фігури зазвичай робляться з палітурного картону або мікрогофрокартону з кашованим повнокольоровим лайнером, що покриває матеріал. Для ростових фігур, призначення яких довгострокова реклама, використовується більш міцний матеріал для виготовлення – пластик.

Вид і форми таких виробів необмежені. Оригінальний дизайн і форма ростової фігури якісно підсилять ефект впливу на покупця. В результаті у свідомості сформується індивідуальний образ, що краще запам'ятовується.

Основні переваги ростових фігур

Естетичні і технічні плюси бодістенда у вигляді ростових фігур незаперечні:

  1. Ростові фігури не тільки привертають увагу до товару, але і завдяки своїм габаритам є вказівкою до місця продажу або офісу. Наприклад, ростова фігура шеф-кухаря пропонує відвідати ресторан, виріб з картону мультяшного героя запрошує на прем'єру мультфільму з його участю.

  2. Герої фільмів, персонажі з казок, знамениті особистості – всі ці образи можна втілити в бодістенд, надавши потужний імпульс реклами.

  3. Яскрава ростова фігура обов'язково буде помічена і запам'ятається не тільки відвідувачам, але й тим людям, які проходять повз заклад. Барвиста, яскрава, з цікавим сюжетом, ростова фігура людини в масштабі – відмінний рекламний хід, і він вже використовується багатьма кафе, магазинами і розважальними комплексами усього світу.

  4. Можливість купувати готові пластикові фігури або замовляти виготовлення по індивідуальним параметрам позитивно позначається на рекламному бюджеті.

  5. Невелика вага таких конструкцій дозволяє оперативно їх пересувати без сторонньої допомоги в місця, де вони найбільш ефективні.

У компанії «Univest» можна замовити ростові фігури практично будь-якої конфігурації і матеріалу. Наприклад, доступні рекламні ростові фігури з композитного алюмінію, що забезпечує всьому виробу більшу надійність і стійкість. Ціна таких виробів трохи вища, ніж на картонні та пластикові, що компенсується довговічністю і можливістю розміщення на вулиці.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.