Запуск онлайн-сервісу Uklon у Кременчуці

15 июня 2021, 17:28

Запуск онлайн-сервісу Uklon у Кременчуці

У червні в Кременчуці почав функціонувати новий онлайн-сервіс виклику авто Uklon. Відтепер через додаток в смартфоні можна швидко та комфортно дістатися в будь-яку точку міста.

Завантажити Uklon можна в App Store чи Google play. А для усіх нових клієнтів у Кременчуці діє знижка 50% на три перші поїздки.

Наразі, онлайн-сервіс Uklon має найбільше географічне покриття в Україні (25 міст) та планує продовжувати “відкривати” нові міста.

"Онлайн-додатки нашого типу вже давно стали незамінними в містах-мільйонниках. Однак, ми впевнені, що сучасні регіони, такі як Кременчук, безперечно також готові до нового рівня сервісу автоперевезень. Сподіваємось, наш прихід на ринок лише стимулюватиме його розвиток, а прихильники онлайн-сервісів залишаться задоволеними," —  розповідає співзасновник та операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Нагадаємо, що рік тому Uklon додав опцію "Доставка" у список доступних класів. Відтепер можна замовляти відправку будь-яких речей вагою до 20 кг за стандартними тарифами, слідкувати за переміщенням замовлення, а також обрати функцію доставки "До дверей" за додаткові +20 грн.

«Кременчук - Моє місто»
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие новости

Все новости

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.