Зручні можливості сучасної праски

29 листопада 2023, 11:16

Вважається, що прасувати одяг — це не лише естетично, а й корисно. Під впливом високих температур відбувається природна дезінфекція тканин, до того ж випрасувана білизна набагато приємніша, м’якша й комфортніша для шкіри. У статті розповімо, на що здатні сучасні праски, якщо ви зібралися придбати новий побутовий прилад.

Зручні можливості сучасної праски

Функція самоочищення

Найчастіше виробники дають рекомендацію заправляти резервуар дистильованою водою. Але більшість користувачів нехтують цим, заливають просту водопровідну воду, яка згодом формує вапняний наліт. Той своєю чергою може в найнесподіваніший момент опинитися на тканині, залишивши непривабливу пляму.

Щоб уникнути цього явища, є вбудована функція самоочищення. У цьому разі наліт видаляється просто під впливом парового струменя з високим тиском.

Порада: робити це потрібно не над білизною, яку збираєтеся прасувати.

Паровий удар

Це функція миттєвої подачі гарячої пари під високим тиском. Особливо актуально сьогодні купити праску такого типу для тих, хто часто працює з великими тканинами: шторами, верхнім одягом, на якому утворюються глибокі складки. Лише одне натискання на кнопку — і викид гарячої пари моментально розм’якшує волокна та розгладжує тканину.

Протикрапельна система

Ця функція підійде тим, хто часто прасує світлу білизну та не витримує нагрівання підошви до потрібної температури. У цьому разі з неї може капати вода та потрапляти на білизну. Результат — плями та білі розводи, які можна видалити тільки пранням. На допомогу приходить протикрапельна система, яка запобігає самовільному витіканню води.

Функція спрей

Опція стане в пригоді для прасування дуже щільної білизни або синтетичних тканин, які під час пересушування погано розгладжуються. Щоб не стежити за процесом висихання виробу, просто скористайтеся функцією спрею. Натисніть кнопку: розбризкувач розподілить воду з носика праски.

Захист від накипу

Такі побутові прилади запобігають формуванню вапняного нальоту всередині. Захисні системи бувають різні:

  1. стрижні багаторазового використання Anti-Calc;
  2. противапняні змінні касети;
  3. картриджі для пом’якшення твердої водопровідної води.

Незалежно від вибраної системи праски, яку можна купити в Алло.юа в Харкові, вона продовжує термін служби приладу, а також береже ваші нерви та гроші на придбання нового пристрою або білизни.

Вертикальне відпарювання

Пальта, сорочки, фіранки з явними складками, які важко розгладити, можна привести в належний стан за допомогою функції вертикального відпарювання. Достатньо натиснути на кнопку та подати на тканину пар під високим тиском.

Автоматичне вимкнення

Ця опція актуальна для тих, хто часто забуває вимикати пристрій. Пішли з дому та переймаєтеся, що не вимкнули праску? Не біда. Достатньо вибрати модель із цією функцією. Вбудований запобіжник вимикає пристрій, якщо він більше ніж 10 хвилин стоїть у вертикальному положенні або понад 30 секунд перебуває без горизонтального руху.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі