Який ноутбук краще купити для навчання та дома

31 серпня 2022, 23:27
Який ноутбук краще купити для навчання та дома

Чому варто поцікавитися, як вибрати ноутбук для навчання

Перед тим, як вибрати ноутбук для навчання чи для дому, важливо визначитися, для чого він вам потрібен. Наприклад, якщо ви шукаєте лептоп для фільмів та соцмереж, вам підійде будь-яка недорога модель. А ось геймерам потрібно буде прискіпливо розглядати ноути, щоб підібрати максимально продуктивну модель і вкластися у бюджет.

В нашій сьогоднішній статті ми розповімо, який ноутбук краще купити для навчання та дому, а також на що звертати увагу при виборі лептопа в залежності від сценаріїв його використання.

Ноутбуки для дома

Ноутбуки для дому можуть мати просту конфігурацію та коштувати недорого. Їхньої потужності має вистачати для виходу в інтернет, запуску браузера, спілкування по відеозв’язку.

Для домашнього використання (не для ігор) можна розглянути моделі з наведеними нижче характеристиками.

Ноутбуки для дома можуть мати наступні приблизні характеристики:

  • Діагональ екрану та матриця. Оптимальним розміром можна вважати 15.6″ –  з таким екраном комфортно дивитися фільми, як сидячи за столом, так і лежачи на ліжку. Однак, якщо хочеться більше, можна взяти ноутбук з діагоналлю 17.3″. Матрицю краще вибрати IPS – вона дає природні та яскраві кольори, а також має великі кути огляду, що, наприклад, дозволить насолоджуватися кінопереглядом удвох.
  • Операційна система. Якщо ви вмієте інсталювати Windows, можете вибрати ноутбук без операційної системи та встановити її самостійно. Якщо допомогти з інсталяцією нема кому, розглядайте лептопи з Windows 10 Home або Windows 11 Home. Зауважимо, що 10 версію Віндовс можна безкоштовно оновити до 11.
  • Продуктивність. Для дому підходять ноутбуки з початковими характеристиками потужності – процесорами Intel Pentium Silver, Intel Celeron, AMD A9 та оперативною пам’яттю від 4 ГБ. Такі моделі можуть трохи «думати» під час завантаження системи та відкриття додатків, але дивитися фільми чи переписуватись із друзями буде досить комфортно. Моделі з оперативною пам’яттю від 8 ГБ, процесорами Intel Core-i3 та AMD Ryzen 3 (і вище) більш «спритні» та подарують більше зручності у використанні.
Який ноутбук краще купити для навчання та дома

Який ноутбук купити для навчання студенту

Для навчання зазвичай підходять ті ж ноутбуки, що й для дома. Якщо ноутбук потрібно постійно носити до університету, варто звернути увагу на вагу пристрою. Наприклад, моделі з діагоналлю 17.3″ важать від 2 кг і переносити їх двічі на день може бути досить важко.

Якщо потрібний легкий і компактний ноутбук для навчання, то можна розглянути моделі з діагоналлю 14″. Вони важать 1,5 кг і менші, тому досить легко поміщаються в рюкзак. Щоправда, через маленький екран може напружуватися зір.

Якщо ви не знаєте, який ноутбук краще купити для навчання, вибирайте той, у якого більша ємність батареї. Такий лептоп можна використовувати на парах, перервах між заняттями без використання розетки, що досить зручно.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі