Як почати заробляти на криптовалюті: популярні біржі

08 січня 2024, 16:02

Правильно підібрана крипто-платформа впливає не тільки на розмір заробітку, а й на зручність вашої роботи, а також можливість простого виведення коштів. Криптобіржі, які недавно з’явилися на ринку, можуть залучати нових користувачів різними бонусами за реєстрацію. Однак ви повинні переконатися, що такий майданчик дійсно заслуговує на довіру. Більш безпечне рішення – працювати на перевірених біржах, які давно представлені на ринку та лідирують за обсягами торгів та ліквідності.

Денна торгівля криптовалютою: яка біржа підійде?

Якщо ви обрали для себе денний криптотрейдинг, варто розглядати платформу з декількох сторін:

 • Переконайтеся, що сервіс підтримує криптовалюти та деривативи, які ви вибрали для торгівлі.
 • Зверніть увагу на комісії. Особливість внутрішньоденного трейдингу, як заробляти на біржі, полягає в тому, що відбувається велика кількість угод. І якщо спочатку різниця в комісіях на різних майданчиках вам видається несуттєвою, то справа змінюється, коли доведеться сплачувати збори за кожну операцію.
 • Ознайомтеся з якими альткоїнами можна торгувати на криптобіржі. Чим більший список, тим більш гнучкою буде ваша торгівля.

Де і як купити криптовалюту: відомі біржі

Нижче представлені криптовалютні платформи, які підійдуть не тільки для денного трейдингу, а й для реалізації інших стратегій:

 • WhiteBIT – один з найбільших криптомайданчиків у Європі. Українська біржа криптовалют відкриває доступ до широкого функціоналу та відмінної локалізації для українців.
 • Binance – найвідоміша криптоплатформа у світі з хорошим показником безпеки.
 • Kraken – найкращий сервіс для денної торгівлі у США.
 • OKX – чудовий варіант, щоб купити криптовалюту та працювати на спотовому ринку.

Перелічені біржі виділяються на фоні інших сервісів тим, що пропонують широкий функціонал, який робить їх ідеальними для внутрішньоденної торгівлі. Ціна криптовалют підтримується на середньоринковій позначці завдяки високій ліквідності. Додаткові переваги – різноманітність цифрових активів та низькі комісії.

Як почати заробляти на криптовалюті?

Щоб спростити торговий процес та зробити його більш зрозумілим, рекомендується звернути увагу на кілька корисних рекомендацій:

 • Перед тим як купити Біткоін, вивчіть основи трейдингу.

Ви повинні розуміти основні терміни та те, як працює криптобіржа, що впливає на ціноутворення.

 • Створіть торгову стратегію.

Ви купуватимете та продаватимете крипту за заздалегідь складеним планом, що виключить емоційні рішення.

 • Починайте з малих сум.

Працюючи з Bitcoin, як заробити на ньому, можна зрозуміти без великих втрат. Збільшуйте інвестиції після того, як почуватиметеся впевненіше у криптотрейдингу.

 • Спостерігайте за ринком.

Слідкуйте за новинами та подіями, вивчайте рейтинг бірж, навчайтеся на своїх помилках, щоб покращувати свою торгову стратегію.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі