Техніка

Техніка

Ремонт посудомийної машини

28 січня 2023, 00:37

Ремонт посудомийних машин – це складний процес, який потребує професійного підходу. Співробітники компанії «Fix-Man» готові відремонтувати побутову техніку будь-якого виробника максимально якісно та швидко. Вам не потрібно самостійно транспортувати побутову техніку до сервісного центру – майстер виконає усі роботи вдома завдяки наявності сучасного професійного обладнання.

Техніка

Ремонт пральних машин Індезіт

23 вересня 2022, 22:40

Розповідаючи про пральні машини Indesit, варто відразу ж відзначити досить низьку вартість побутової техніки цього виробника. За невеликі гроші покупець отримує функціональну пральну машинку, з низькими рівнями шуму та енергоспоживання. Погодьтеся, досить цікава пропозиція за відомий європейський бренд. Однак при розгляді продукції цієї італійської компанії слід розрізняти пральні машинки 1990-х – початку 2000-х років випуску

Техніка

Який ноутбук краще купити для навчання та дома

31 серпня 2022, 23:27

Перед тим, як вибрати ноутбук для навчання чи для дому, важливо визначитися, для чого він вам потрібен. Наприклад, якщо ви шукаєте лептоп для фільмів та соцмереж, вам підійде будь-яка недорога модель. А ось геймерам потрібно буде прискіпливо розглядати ноути, щоб підібрати максимально продуктивну модель і вкластися у бюджет.