Техніка

Техніка

Чи потрібна теплоізоляція для теплої підлоги?

15 січня 2024, 14:22

Теплоізоляція стає ключовим елементом при облаштуванні теплої підлоги. Основне завдання – запобігти непотрібній втраті тепла, що дозволяє економити на електроенергії. Однак, чи завжди вона є необхідною? Давайте розглянемо це питання ближче.

Техніка

Який термін експлуатації газового котла?

29 червня 2023, 18:00

Газовий котел є одним із найбільш поширених та ефективних способів опалення будинку. Як і будь-який інший технічний пристрій, газовий котел має певний термін служби, який може змінюватись в залежності від декількох факторів. У цій статті ми розглянемо важливі аспекти, що впливають на термін експлуатації газового котла

Техніка

Переваги та недоліки сонячних батарей у приватному будинку

27 червня 2023, 14:49

Купівля та монтаж фотоелектричних систем дає реальну можливість економити на споживанні електроенергії. Крім цього, оформлення спеціального «зеленого тарифу» дозволить в майбутньому отримувати непогані прибутки. Про особливості придбання панелей, їх переваги та недоліки йтиметься далі.

Техніка

Ремонт посудомийної машини

28 січня 2023, 00:37

Ремонт посудомийних машин – це складний процес, який потребує професійного підходу. Співробітники компанії «Fix-Man» готові відремонтувати побутову техніку будь-якого виробника максимально якісно та швидко. Вам не потрібно самостійно транспортувати побутову техніку до сервісного центру – майстер виконає усі роботи вдома завдяки наявності сучасного професійного обладнання.

Техніка

Ремонт пральних машин Індезіт

23 вересня 2022, 22:40

Розповідаючи про пральні машини Indesit, варто відразу ж відзначити досить низьку вартість побутової техніки цього виробника. За невеликі гроші покупець отримує функціональну пральну машинку, з низькими рівнями шуму та енергоспоживання. Погодьтеся, досить цікава пропозиція за відомий європейський бренд. Однак при розгляді продукції цієї італійської компанії слід розрізняти пральні машинки 1990-х – початку 2000-х років випуску

Техніка

Який ноутбук краще купити для навчання та дома

31 серпня 2022, 23:27

Перед тим, як вибрати ноутбук для навчання чи для дому, важливо визначитися, для чого він вам потрібен. Наприклад, якщо ви шукаєте лептоп для фільмів та соцмереж, вам підійде будь-яка недорога модель. А ось геймерам потрібно буде прискіпливо розглядати ноути, щоб підібрати максимально продуктивну модель і вкластися у бюджет.