Послуги юриста: як обрати правильно

05 серпня 2022, 22:13
Послуги юриста: як обрати правильно

Юридичні послуги: як обрати, щоб потім не пошкодувати

Ринок юридичних послуг в останні роки розвивається дуже динамічно, що значно спрощує звернення за допомогою до юриста, який працює тут неподалік нашого місця проживання та ціни в якого встановлені на рівні, що відповідає нашим фінансовим можливостям. Найчастіше саме фінансове питання, тобто, розмір винагороди за послуги юриста є основним фактором, що визначає, що саме цей адвокат повинен вести нашу справу.

Проте, такий підхід, на жаль, дуже ризикований, і хоча не можна заперечувати, що розмір гонорару адвоката дуже важливий і в деяких випадках може бути певним бар’єром, який ставить нашу справу в залежність від вартості послуг юриста. Також необхідно пам’ятати, що представляти вас у суді може лише особа, яка має статус адвоката або юрисконсульта, а юридичні послуги також надають особи, які лише здобули юридичну освіту, але не мають професійного звання та відповідної ліцензії, тому їх послуги зазвичай дешевші, але в суді така людина не може виступати від вашого імені. Детальніше про це можна дізнатися на сайті https://юрконсультация.com.ua, який присвячений юриспруденції.

Послуги юриста: на що звернути увагу під час вибору

Послуги юриста: як обрати правильно

Зверніть увагу на спеціалізацію юриста

Під час пошуку відповідного саме вам юриста слід насамперед звертати увагу на його спеціалізацію, тобто, в якій галузі права ця людина має найбільші знання та досвід. Не варто вважати, що кожен юрист однаково добре знає всі галузі права, і, якщо ви зустрінете адвоката, який стверджує, що немає справи, за яку б він не взявся, ви повинні вже насторожитися, тому що це фактично неможливо одній людині однаково добре розбирався, наприклад, у кримінальних, податкових та сімейних справах.

Спеціалізація зараз є основою кожного якісного юриста, тому, обираючи юридичні послуги для вашої конкретної справи, звертайте увагу на те, чи займався фахівець подібними справами та з яким кінцевим результатом.

Послуги юридичної компанії: кого вибрати

Як зазначалося вище, обираючи послуги юриста, обов’язково зверніть увагу на те, чи має ця людина професійне звання адвоката або юрисконсульта. І пам’ятайте, що ніколи не рекомендується доручати вашу справу юридичній фірмі, яка працює у формі Товариства з обмеженою відповідальністю або Акціонерного товариства, оскільки юристи та юрисконсульти не можуть керувати такою фірмою. Саме тому у разі невдачі та програшу справи з вини юриста, який не провів її належним чином, вам буде складніше пред’являти будь-які претензії до самої юридичної фірми.

Висновок

Отже, якщо, наприклад, у вас є кредит у банку і ви хочете подати позов проти банку до суду, при пошуку відповідного вам адвоката переконайтеся, що ця людина має звання адвоката чи юрисконсульта, і в першу чергу визначте, чи вона реально веде фінансові справи. Таку інформацію ви можете отримати, наприклад, прочитавши пропозицію тієї чи іншої юридичної фірми на її сайті, але найкраще вам поставити всі питання, що вас цікавлять, безпосередньо юристу під час зустрічі.

Тому не бійтеся запитувати, скільки справ вів і веде адвокат, який результат цих розглядів і як довго займається він подібними справами.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі